Wpis z mikrobloga

miruny, kupiłem sobie uchwyt na telefon z decathlonu - KLIK, nie zastanawiałem się czy będzie pasował do mojego RC500, z góry zakładając że skoro jest ten sam producent to musi pasować.

Przyszedł do mnie wczoraj, w zestawie miałem takie dwie obejmy pod obejmę główną, które mają niwelować przerwę tworzącą się między kierownicą a obejmą główną. Obie były zbyt ciasne na moją fabryczną kierownicę. Dodatkowo dorzuli takie dwa paski z jakiegoś tworzywa sztucznego - one też były za grube, brakowało paru milimetrów abym mógł całość skręcić. Wpadłem na pomysł że 2 lub 3 warstwy taśmy izolacyjnej mogą załatwić sprawę, nie chcę jednak ryzykować że uchwyt podczas jazdy zacznie się obkręcać co będzie skutkować uszkodzeniem mojego telefonu.

Rozmawiałem na czacie z supportem ale od nich ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. Macie jakieś doświadczenia z tym uchwytem?

#triban #rower #szosa #wykoptribanclub #kiciochpyta
  • 10
@KoldiuszCaesar: jalapeno chodzi o to, że ogólnie telefon z OIS dostaje po dupie wożony na kierownicy, stabilizacja matrycy jest delikatna a te uchwyty strasznie wibrują - jak każde ;)
Zostaje zewnętrzny licznik a telefon w plecak/kieszeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, że telefon bez OIS to luz
@KoldiuszCaesar: Ten twój jest dosyć ''niski'' i by to nie przeszkadzało jak założysz ewentualnie nawigację.

a ja od siebie dodam, że odradzam uchwyt na telefon na dłuższą metę, aparat (a konkretnie stabilizacja) dostanie mocno po dupie od tych wszystkich drgań


@jalapeno1: Ja w swoim rowerze co jeżdżę nim na co dzień mam podobny uchwyt i go używam bo mi potrafi telefon z kieszeni wypaść.