Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że kogoś przerasta ortografia. Ciężko to przełknąć, ale - jak to się teraz modnie mawia w gronie nieuków - "nie każdy musi wszystko umieć i na wszystkim się znać!".
Jednak dziwi mnie, jak taki człowiek się komunikuje na co dzień, skoro wstawia w losowych miejsach kropki w zdaniach i w sumie to nawet nie potrafi sklecić jednego krótkiego zdania.
Jak wypełnia jakiekolwiek dokumenty? Jak czyta jakiekolwiek dokumenty? :D
  • Odpowiedz
@ElGecko: Ostatnio na lotnisku na Malcie zamieszanie. Jakiś Polak zgubił bagaż, coś tam probują dukać do obsługi lotniskowej.
Jakoś się napatoczylam, bo zostawilam kurtke w samolocie, więc jak załapali, że mówię po polsku to poprosili o tłumaczenie typa.
Gość taki Janiszek w średnim wieku.
Przysięgam, on nie mówił dobrze w żadnym języku.
Nie szło go zrozumieć, dosłownie bełkotał, nie rozumiał pytań, nie potrafił złożyć poprawnego zdania.
Nie był pijany, bo
  • Odpowiedz
Jednak dziwi mnie, jak taki człowiek się komunikuje na co dzień, skoro wstawia w losowych miejsach kropki w zdaniach i w sumie to nawet nie potrafi sklecić jednego krótkiego zdania.


@ElGecko: być może to kwestia pisania na telefonie i niedowidzenia. Moja matka jest wykształcona, werbalnie porozumiewa się normalnie, ale jak do mnie pisze na msg to mam wrażenie jakbym z tigerem bonzo gadał. Po prostu klika tę małą klawiaturę, nie
  • Odpowiedz
@ElGecko: otóż taki człowiek jak ma napisane we wzorze " Jan Kowalski" to w swoim egzemplarzu przepisze " Jan Kowalski". Nie ma c---a żeby się domyślił że chodzi o jego nazwisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ElGecko: co najgorsze takich ludzi jest bardzo dużo, tylko ich nie widzimy. Alkoholicy i ćpuny z dziurami w mózgu, dzieci debili które do pierwszej klasy nie nauczyły się czytać. Zauważamy ich dopiero kiedy z jakiegoś powodu udaje im się wyrwać ze wsi albo z bloków.
  • Odpowiedz