Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem partia, która na miesiąc przed inwazją ruskich, uczestniczyła w Madryckim szczycie proputinowskich pacynek, ma w Polsce poparcie większe niż 2%? Nie dość, że uczestniczyli, to byli jednym z inicjatorów/współtwórców tego gównotworu. Co te błazny muszą zrobić żeby w końcu ludzie przejrzeli na oczy?
#wojna #ukraina #polityka
Pobierz SzybkieSondy - Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem partia, która na miesiąc przed inwazją ...
źródło: comment_16492273516vNC2HMM7PXROz3gZuwveD.jpg
  • 100
@SzybkieSondy: czekaj, czekaj. PO #!$%@?ło gorsze rzeczy niż PiS? Jesteś pewien, że chcesz się licytować?

Niestety tak. PO miało większą kulturę polityczną, można było więcej od nich oczekiwać, jednak to niestety oni przetarli szlak:
- jako pierwsi, zadowoleni z siebie, zaczęli myśleć, że straszenie opozycją pozwala wygrać każde wybory
- jako pierwsi ignorowali cały segment obywateli (w ich wypadku: klasy niższe) włażąc w dupę innej grupie
- jako pierwsi zaczęli majstrować
Wytłumaczy mi ktoś jakim cudem partia, która na miesiąc przed inwazją ruskich, uczestniczyła w Madryckim szczycie proputinowskich pacynek, ma w Polsce poparcie większe niż 2%?


@SzybkieSondy: 500+, 300+, 13/14. emerytura, kościelny+, wymieniać dalej? A i przymiotnik powstający od nazwy miasta (madrycki) piszemy małą literą/ z małej litery.
@www_h jest dokładnie tak jak mówisz, nikt w Polsce nie stosuje takiego cancel culture jak PiS i ich wyznawcy, wystarczy napisać coś nie pomyśli partii, będąc w miarę znanym i się na po prostu #!$%@? - fanatycy i trolle będą szkalować cie wszędzie: na Twitterze, w TVP, na wykopie xD (widać to mocno na głównej), no wszędzie.
@NaczelnyWoody: a widziałeś ruch TVP? Genialne zagranie: na dzień przed przełączeniem na DVB-T2 powiedzieli, że MUX3 (TVP1, TVP2 itd.) to dopiero przełączą w grudniu 2023 ;-) No i teraz prownincja nie musi wymieniać TV, nie muszą dokupić dekodera i mają jedyną słuszną telewizję bez propagandowego Polsatu i TVN :>
@NaczelnyWoody: Szczerze to naprawde mam problem z wyborem. W sensie PiS wiadomo nie, ale reszta tez jakos z dupy. Wszyscy sa #!$%@?. Przypomina to raczej bajzel, ktory ktos odpierdzielal i juz nikomu nie chce sie sprzatac. Trudnosc sprzatania polega wlasnie na tym rozdawnictwie. San Andreas nie daloby tylu decybeli jak pekajaca dupa 500 plusow i im podobnym. Gdzie jest Nemo?