Wpis z mikrobloga

Wrzucam w ramach przypomnienia, to trzeba naglasniac by kazdy czlowiek na tym swiecie wiedział ze z rosjanami sie nie rozmawia, do rosjan sie... nazwanie ich zwierzetami to obraza dla tych stworzeń. Oceńcie sami (), reszta w komentarzu. Podbijcie prosze ten post, niech julki i oskarki siedzące w cieplym domu wiedza z czym sie wiąże wojna.
#ukraina #wojna #rosja
6cichy-Prowokator9 - Wrzucam w ramach przypomnienia, to trzeba naglasniac by kazdy cz...

źródło: comment_16492239236VxRnHSJGrkta4lpIAlXze.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@Vetinari: Tu nie jest już mowa o poszczególnych osobach, które Putina popierają, ale o całym narodzie i całej jego kulturze, ba nawet rosyjskim opozycjonistom się dostało, którzy ryzykują często swoje życie i muszą uciekać z Rosji przed represjami. A ta pisze, że się dobrze bawią. Ja jestem w stanie zrozumieć nienawiść Ukraińców do Rosji w obecnej sytuacji, ale to zaczyna przekraczać jakiekolwiek granice przyzwoitości. Laska jest #!$%@?ęta i tyle.
  • Odpowiedz
Podbijcie prosze ten post, niech julki i oskarki siedzące w cieplym domu wiedza z czym sie wiąże wojna.


Tłumaczy się na:

hej dajcie mi plusy, patrzcie jaki jestem dobry i wielkoduszny
  • Odpowiedz
@6cichy-Prowokator9: to, że jesteś dużo bardziej odpowiedzialny za ten problem niż rosyjski kompozytor za wojnę, który umarł w XIX wieku. Po prostu uważam, że odcinanie się od kultury jako sankcja słabo dobija Rosję a mocno resztę świata.
  • Odpowiedz
@6cichy-Prowokator9: nie będę ci odpowiadać na ten nacechowany emocjonalnie wysryw bo już na wszystko odpisałem wyżej, a trudno dyskutować z kimś kto odwołuje się do "a bo zapytajcie się tych ludzi". No i niech oni sobie sądzą co chcą, to co, ja teraz nie mogę się z nimi nie zgodzić xD
  • Odpowiedz
@fredo2: sam się łapałem na takie myślenie, bo jak to tak, ojojoj, nie można uogólniać, przecież nie wszyscy rosjanie (specjalnie z małej) są źli itd. itp. Problem wynika z tego, że próbujemy podstawić swój sposób myślenia na ludzi działających i myślących zupełnie innymi kategoriami. Co dobrze próbuje udowodnić ten właśnie tekst.

Żyjemy od kilkudziesięciu lat bez wojen i we względnym dobrobycie. Wielkie poruszenie wywołuje plaskacz Willa Smitha, bo wydaje się
  • Odpowiedz
@fredo2:

Co ma balet rosyjski


Żebyś mógł oglądać balet rosyjski czy inną sztukę to musi ktoś przyjść
ludzie z Ukrainy tego po prostu nie zrobią, bo pamiętają zgwałconych i
  • Odpowiedz
  • 2
@stjimmy
To ja z innej beczki - w jaki sposób ta wypowiedz umniejsza wartości jego muzyki? Mógłby być nawet kolejnym wcieleniem Hitlera i to by niczego nie zmienilo.
  • Odpowiedz
@6cichy-Prowokator9: za każdym razem jak ktoś mi będzie mówił o wojnie na Ukrainie ja będę mówił o zbrodniach popełnionych przez banderę,ta sama pokręcona logika,już mi się trochę od Ukraińców i ich wojny rzygac chce xd za dużo tego wszędzie
  • Odpowiedz