Wpis z mikrobloga

Wrzucam w ramach przypomnienia, to trzeba naglasniac by kazdy czlowiek na tym swiecie wiedział ze z rosjanami sie nie rozmawia, do rosjan sie... nazwanie ich zwierzetami to obraza dla tych stworzeń. Oceńcie sami (), reszta w komentarzu. Podbijcie prosze ten post, niech julki i oskarki siedzące w cieplym domu wiedza z czym sie wiąże wojna.
#ukraina #wojna #rosja
6cichy-Prowokator9 - Wrzucam w ramach przypomnienia, to trzeba naglasniac by kazdy cz...

źródło: comment_16492239236VxRnHSJGrkta4lpIAlXze.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
@justkilling:

oczywiście że neguje, o tym jest cały ten wpis

Inaczej go rozumiemy i chyba nie jesteśmy w stanie sobie tego wyjaśnić. Moim zdaniem ona nigdzie nie napisała niczego w stylu "Tołstoj- #!$%@?!" czy coś takiego. Moim zdaniem ona pisze o kulturze narodu jako dziedzictwa i jej wpływu na naród a właściwie braku.

zupełnie się nie zgadzam, wmówić można wszystko również oczytanym i zakochanym w etosie kultury narodowej, patrz 3 rzesza.
  • Odpowiedz
Ale jeżeli ceną za wymazanie rosji z historii jest wymazanie dzieł tych wielkich artystów o których wspomniałeś to jest to niewielki koszt który warto ponieść


@Rusa: jeśli myślisz że twój brak znajomości literatury rosyjskiej wymaże rosję z mapy, to pozostaje mi życzyć optymizmu w reszcie życia. Myślę jednak że Kasparow od dawna będący w opozycji do putna i będący liderem jednej z opozycyjnych partii jest ważniejszy niż randomowy wykopek w internecie
  • Odpowiedz
@6cichy-Prowokator9: Ale kiedy ruscy do spoly z niemcami robili to samo w PL to rosyjski balet byl OK przez nastepne prawie stulecie… Tekst poruszajacy, ale dosyc glupi. Rosjanie od dawna byli zwierzetami jako nacja, nie ma co zloscic sie na wykwity ich kultury, bo nawet na gownie moze wyrosnac cos zdrowego.
  • Odpowiedz
@Rusa: Ale jeżeli ceną za wymazanie rosji z historii jest wymazanie dzieł tych wielkich artystów o których wspomniałeś to jest to niewielki koszt który warto ponieść

Dawno nie czytałem równie obrzydliwej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@RazumichinZiK: Dopiero teraz zauważyłem że masz Dostojewskiego na avatarze :D Ooo ktos tu studiował filologie rosyjską i mu teraz smutno? Przykro mi, rosja musi zostac zniszczona. W Kartaginie też zapewnie powstawały wielkie działa kultury, jednak Rzym postarał się żeby o nich nigdy nie usłyszano. Cywilizacja to przetrwała. Przetrwa też śmierć rosji
  • Odpowiedz
@Rusa: Nie, nie studiowałem filologii rosyjskiej. Po prostu rozumiem, że bezgraniczna nienawiść do jakiegokolwiek narodu jest niebezpieczna i odpowiednia dla jednej, chorej idei. Niczym nie różnisz się od morderców i ludobójców rosyjskich, którzy chcą zniszczyć naród ukraiński. Jesteś dokładnie taki sam, człowieczku.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: W Kartaginie również pewnie było wielu pożytecznych ludzi. Mimo to Rzym wtarł ich z całym miastem w ziemię. Dlatego każdy rosjanin który nie zgadza sie z tym co robi jego kraj powinien jak najszybciej ten kraj opuścić. Jeżeli tego nie zrobi to krew jego na jego głowę.
  • Odpowiedz
Oj wykopki wykopki.. jak zawsze wyciaganie drugiego dna, tak zgadzam sie po części z wami ze porównania do baletu czy kompozytorow nie do konca sa trafione, ale do cholery przeslaniem tego tekstu jest co innego!
Pokazanie swiatu do czego sa zdolni rosjanie spuszczeni ze smyczy (zreszta nie pierwszy raz). Udowodnienie, ze ta "specjalna operacja wojskowa" wyglada inaczej niz w propagandzie podawanej przez rzad rosyjski. A dla szukajacych dalszych powodow do #!$%@? i
  • Odpowiedz