Wpis z mikrobloga

wejdź w jego kanał i zobacz


@ten_kapuczino: nic to nie da. Film ze słynnej S8 został już skasowany z racji że to był nieliczny przypadek gdzie Policja się tym zainteresowała ( ͡~ ͜ʖ ͡°) dlatego "kolega" @sargento Cię podpuszcza byś udowodnił coś czego obecnie ma publicznie. Taka usilna próba ośmieszenia Twojej osoby. Kto śledzi amebę Czarusia, ten doskonale wie do czego był zdolny na tym
  • Odpowiedz
ale ma parametry takie, że zdziwiłbym się, gdyby nie było zakazu ruchu dla rowerów


@ten_kapuczino: czyli jakie? 3 pasy w jednym kierunku z czego jeden zjazdowy? To ty może nie wybieraj się nigdy do miasta bo kociokwiku dostaniesz i komuś krzywdę zrobisz xd
  • Odpowiedz
możesz poszukać i poratować kolegę


@sargento: to że też należysz do zacnego grona ameb, to wiemy. Lecz nie wiedziałem że nie umiesz czytać ze zrozumieniem ( ͡º ͜ʖ͡º) zapoznaj się z tym co napisałem, wyciągnij wnioski i wtedy pisz swoje wypociny.
  • Odpowiedz
mnie tam osobiście jest zupełnie obojętne którędy i jak jeździ.


@sargento: lecz gdyby to kierowca zrobił i jeździł jak chciał, już byś nagranie wrzucał na wykopa jadąc jak po psie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ach chłopcze.
  • Odpowiedz
ale osobiscie w zyciu nie wjechalbym rowerem na taka droge i stawial swojego zycia na łasce januszy za kierownica.


@Koronanona: chłopie, tu chodzi o "kontent", a nie bezpieczeństwo ( ͡º ͜ʖ͡º) trzeba prowokować by był materiał. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
#!$%@? w autku jest groźniejszy niż #!$%@? pedalarz.


@sargento: fakt. Najwyżej zabijesz pedalarza, a odpowiesz jak za człowieka ¯\_(ツ)_/¯

co jest prowokującego w jechaniu drogą?
  • Odpowiedz
Najwyżej zabijesz pedalarza, a odpowiesz jak za człowieka


@SeriousDude: jadąc znacznie powyżej ograniczenia do 90 km/h to oczywiste, że zabijesz, nie tylko pedalarza.

slalom gigant od prawej do lewej krawędzi jednego pasa w godzinach wieczornych


@SeriousDude: że niby na tym filmie? Sam przyznaj, że wyolbrzymiasz.
  • Odpowiedz
@SeriousDude: dzięki za info, faktycznie te filmy nie są z ekspresówek. Inna sprawa, że przepisowo nie jeździ. Np sam wyprzedza na żyletki slalomem między autami (załączam filmik). No ale hurrdurr ja jestem rowerzystom i mogem, bo jezdzem bezpieczmnie... A @sargento się przyje..al jak debil... Przecież na filmie opa koleś na rowerze jedzie jak ostatni kretyn, a @sargento go broni, jak jakiegoś męczennika... Ma zero argumentów poza tym, że
ten_kapuczino - @SeriousDude: dzięki za info, faktycznie te filmy nie są z ekspresówe...
  • Odpowiedz