Wpis z mikrobloga

Bążur, czy ktoś ma sprawdzone suple na koncentracje? Ostatnio mam jakieś odczuwalne spadki wydajności przy pracy (klikanie, projektowanie, rachuneczki, faktureczki) - taki jestem, rozkojarzony, nie mogę się skupić na jednej rzeczy, a po robocie ciężko mi się zmotywować do treningu choćby to miało by być łażenie na kilka kilometrów z kijkami. Czy magiczna Ashwaganda pomoże po dłuższym stosowaniu na motywacje i skupienie? Stresu mam jako tako, ale wolałbym nie emanować błyskawicami na prawo i lewo. Możecie coś polecić? #suplementy #ashwagandha
  • 8
@samuray: to akurat wiem po sobie ze rzeczy do zaprojektowania robię do 10:00-12:00 później już jakieś luźniejsze tematy, ale to wciąż zostaje mi takie 3-4h ogarniania, szukam jakiegoś motywatora :)
@lothar1410: nie wiem ciężko powiedzieć, od 15 lat :D po prostu ostatnio jakoś tak mi to przeszkadza, bo cisnę wiadomo co musze i co jest w terminie, ale łatwo się rozpraszam z niektórymi tematami. Wolałbym być w trybie, pobudka, ogarnięcie życia, kawka, #!$%@?, #!$%@?, #!$%@?, chll, kawka, #!$%@?, chillout, papiekologia. Pogoda jak pogoda, jest albo jej nie ma - dla mnie to akurat ma marginalne znaczenie, jeśli nie ma za oknem
@sorasill: Biorę ashwagande już prawie 3 tydzień, ale nie chce na wyrost jej wychwalać, bo prócz ashwagandy dbam też o minimum snu czyli nie schodzę poniżej 7h, chodzę spać najpóźniej 23 a często 22 i na pewno w ciągu dnia czuje, że jestem bardziej wyspana i co za tym idzie też bardziej skupiona, ale czy wpływ na to jakiś ma ashwagandy czy tak podziałała sama zmiana higieny snu to ciężko powiedzieć.
@aagaatkaaa: dzięki za odpowiedź, jeśli chodzi o moje ogarnianie snu, to raczej nie ma problemu, mam po prostu dni kiedy ciężej mi się skupić, zmotywować do ogarniania - nic tak na prawdę poważnego, ale praca w domu ma swoje minusy i jeśli jest jakiś motywator naturalny, suplement - to czemu nie ; )
@sorasill: Acetyl- l - karnityny. Zdecydowanie odczujesz różnice przy braniu 1 lub 1,5 G dziennie.
Możesz dodać do tego Rhodiolę.
Skuteczność 6/10

Hupercyna A - to odwracalny inhibitor acetylocholinosterazy czyli powoduje zachamowanie rozkładania acetylocholiny co skutkuje znaczna poprawa koncentracji. Spróbuj w mixie z Alpha GPC (Alcosferan Choliny) albo Cholina CDP.
Skuteczność 8/10

To tak w skrócie. Jeśli chodzi o na prawdę skuteczne naturalne surowce jak alkaloidy.
Hupercyna A - to odwracalny inhibitor acetylocholinosterazy czyli powoduje zachamowanie rozkładania acetylocholiny co skutkuje znaczna poprawa koncentracji. Spróbuj w mixie z Alpha GPC (Alcosferan Choliny) albo Cholina CDP.

Skuteczność 8/10

@gryzalkabinarna: jak to dawkować? Rozumiem, że jedna tabletka Huperacyny plus jedna alpha/cholina? Kupiłem teraz w ziołowym sklepie na koncentracje https://mass-zone.eu/now-foods-brain-attention-mozg-funkcje-poznawcze-60-tabletek-do-zucia-p-5510.html i w sumie spoko, ale efekt utrzymuje się stosunkowo krótko. Twoje rozwiązanie jest lepsze, jak uważasz?