Wpis z mikrobloga

  • 21
Dziś na wykopie wielki ból dupy, bo RPP podnosi stopy.
Większa rata? Ojej, jak mi szkoda :)

Kogo za to winić? Niestety kredytobiorca może winić tylko samego siebie, jeśli wierzył, że za rządów PiS stopy będą na poziomie 0,1%.

Lecimy na 2x w stosunku do wakacji 2021.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #banki
  • 18
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@LittleOpa a co ma mnie boleć? Mam gdzie mieszkać od lat, a za wynajem kolejnego właśnie +400 nowym lokatorom dołożyłem.
I to tylko do końca czerwca, bo potem wakacje i na doby. We wrześniu wynajmę za jeszcze więcej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@robertx podwyżki stóp wynikają z inflacji, helouuuuu?
A raty z podwyżek stóp.
Gdyby inflacja stała jak w 2014-2015, to rata nadal byłaby niska.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vartan: Tacy jak ty wrzucają screeny z grup o kredytach dot. refinansowania itd. jakby OPowie byli zdziwieni że pytają o kredyty, a nie przepis na naleśniki na tych grupach.
  • Odpowiedz
@vartan Powtórzę pytanie które zadało już paru Mirków, gdzie niby widzisz ten ból dupy kredyciarzy na wypoku? Jedyne co tu realnie widzę to wieczny ból dupy i zaklinanie rzeczywistości przez piwniczaków czekających na spadki i mieszkania po 5k za metr tak jak pan @mickpl obiecał XD
  • Odpowiedz
kredytobiorca może winić tylko samego siebie, jeśli wierzył, że za rządów PiS stopy będą na poziomie 0,1%.


@vartan: Aha.

Czyli nie ma winić rządu za nieudolną politykę i dorżnięcie gospodarki dla celów politycznych?
Lub upolitycznionego pseudo-prezesa NBP, który wprost oszukiwał obywateli co do perspektyw inflacyjnych?
Lub bankseterów za z-dupy-wysraną wartość WIBORu, która nijak ma się do transakcji międzybankowych, na których powinień być oparty?

Mame już spakowała kanapki?

  • Odpowiedz