Wpis z mikrobloga

@slapdash: najgorsze jest to że u każdego lekarza w każdej przychodni jest inaczej... Jak zacząłem chodzić do alergologa to z 3 wizyty mi zajęło jak to wszystko działa, tam były 3 równorzędne kolejki - jedni na odczulanie, jedni na wizytę, jedni na testy alergologiczne i każdy miał inny schemat/kolejność odwiedzania pokoju z lekarką i pokoju z pielęgniarką plus schemat kto wchodzi pierwszy xD raz przyszedłem o 6 żeby być pierwszy a
najgorsze jest to że u każdego lekarza w każdej przychodni jest inaczej...


@vejnn: Czasami to jest przekleństwo, a czasami błogosławieństwo. Kiedyś miałem przypadłość, która wymagała wizyty u chirurga. W moim dużym mieście żeby się z tym do kogoś normalnie zapisać i dostać na NFZ, musiałbym czekać kilka miesięcy. Ale dostałem protip że jest jedna miejscówka, gdzie zapisów nie ma i obowiązuje tylko i wyłącznie kolejka utworzona danego dnia. Trzeba w związku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ilawa: u mnie do internisty jest kto pierwszy ten lepszy i co im zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stare baby czekają chyba od 4 rano przed przychodnią, bo o 7 jak otwierają już jest kolejka. Covid trochę pomógł, bo jakąś pierdołę typu zwolnienie z pracy można załatwić przez telefon ale jak potrzebowałem skierowania na jakieś badania to już mnie babka musiała przynajmniej osłuchać i musiałem czekać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@itolek100: o akurat dzisiaj podobnie.
Byliśmy miesiąc temu z córeczką na szczepieniu. Wizyta na godzinę 8:45. Przychodzę 5 minut wcześniej, a tu pełno rodziców z dziećmi, myślę sobie, że może to tak szybko leci i co 5 minut poumawiani. Dwie godziny czekaliśmy bo byliśmy 'ostatni'. Jak się potem okazało przed nami weszli ludzie umówieni na 9 a nawet na 10... Rozumiecie? Przyszli sobie wcześniej i wchodzą w kolejności jak przyszli, w
najgorsze jest to że u każdego lekarza w każdej przychodni jest inaczej...


@vejnn No to dobre jest. Raz na godzinę, raz w kolejce, czasem na godzinę - ale przez lekkie opóźnienie i tak się robi kolejka, innym razem wyczytywanie po nazwisku/imieniu, jakieś numerki, itd.
Brakuje jakichś nowych metod na kolejkowanie, np. przeciągnie liny między pacjentami czy coś :D