Wpis z mikrobloga

@Jerry664: to troche wina moim zdaniem samej przychodni albo szpitala czy gdzie tam sie czeka, oni powinni zarzadzic kolejka, wiem ze to moze troche glupie bo dorosli ludzie powinni sie umiec zorganizowac ale rzeczywistość pokazuje inaczej. Cyrki sa jak cholera a nie daj boze cos sie pokreci w kolejce to cisnienie sie robi i wszyscy w nerwach ehhh
@gleba113 ostatnio bylem u lekarza pytam sie kto ostatni, jakiś pan mowi ze on a nagle sie okazalo ze 4 osoby sa jeszcze przede mną tylko były gdzieś tam i robi sie taki burdel... a szkoda gadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: teraz już wiem, że to tak nie dziala. bachor wepchal mi się do lekarza i tymsamym moja wizyta opóźniła się o godzinę
@itolek100: dawalo by jakies numerki i ile prpblemu rozwiazuje, masz numerek inidziesz nawet do domu, wracasz jak jest twoj a jak nie to orzepada i czesc, prosta sprawa. Bylem raz swiadkiem sytuacji ze gosc siedzial w kurtce, poszedl ja zdjac i zapalic i jak wrocil to juz go nie poznali o afera bo kazdy scisnieniowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ilawa: a, ty nie do dawcy xd to też tak miałem. Ortopeda bez kolejki robił usg bioder, więc jak przyszedłem np. jako piętnasty, to co 5 bachorów wchodził jeden dorosły jak akurst wszystkie wózki z poczekalni chwilowo wyjechały, a potem kolejne 3 baby wjeżdżały
Ja jak wchodzę to pytam kto miał na moja godzinę. Wtedy wypalają się Ci co chwile przed i chwile po mnie. A kto powie koja to mowie ze chyba #!$%@? bo ja mam na tą. Zawsze działa
@dirtydenier tak, jest odpowiednia ustawa, która reguluje te i inne kwestie związane z ZHDK. Jestem jeszcze młody i tylko kilka razy musiałem udać się do specjalisty. Neurochirurg rejestracja w lutym 2022 wizyta w marcu a przy rejestracji pierwszy wolny termin maj 2023. Ortopeda zamiast 11 miesięcy dwa tygodnie bo tak mi pasowało akurat. Rejestracja na zabieg neurochirurgiczny za miesiąc a normalnie 1.5 roku. Urolog udało mi się tego samego dnia a tak