Wpis z mikrobloga

A więc #famemma wypuszcza swoje #nft Trochę szkoda no ale hajs się musi zgadzać. Jeszcze bardzo #!$%@? mnie, że ci co wypuszczają swoje tokeny argumentują to że to jest na blockchainie i że ogólnie każdy tak robi więc spoczko. Nic nieznaczące tokeny które są jedynie narzędziem spekulacyjnym, a wyprodukowanie ich kosztuje masę energii. A 99% gwiazdek które mają swoje NFT nie potrafi nawet wyjaśnić na czym to polega i przeważnie wygląda to na zasadzie "no jestem sławny więc czemu nie"
Pobierz CreativePL - A więc #famemma wypuszcza swoje #NFT Trochę szkoda no ale hajs się musi ...
źródło: comment_1649108186mdpU3CdEogJXYGaRofAVzE.jpg
  • 13
@SPRAWDZANIE_IP:
Robert Gryn rozpoczynał swoją karierę w biznesie jako start-upowiec. W 2011 roku trafił do firmy Codewise, którą poprosił o wycenę jego działalności. Niespodziewanie, firma Codewise zdecydowała się na współpracę z początkującym przedsiębiorcą. Po kilku latach wspólnego działania Codewise stał się jedną z najlepiej rozwijających się firm w kraju, a Robert Gryn został jej właścicielem.

Czym zajmuje się Codewise? Przedsiębiorstwo powstało jako firma outsourcingowa w branży IT. Robert Gryn i jego
@CreativePL: czyli scamer gryn robi im 3 token? metahero firma krzak warta kilka milardów zł, bo robercik kontroluje 95% tokenów. Metahero zaczyna spadac? no problem! zróbmy kolejny token everdome. Znowu warte miliardy a idioci znowu traca kase kupujac na górce. everdome spada? idziemy do fejk mma i robimy im token xD
@CreativePL: Sorki straciłem wątek po drodze. Kanały commentary raczej nie będą tego drążyć. xD
Teraz okaże się, że przecież NFT stworzone przez FAME to zajebista sprawa. I najlepsze jest to, że to może być prawda. W sensie dla fanów Fame takie NFT może faktycznie mieć wartość kolekcjonerską. :P

Co do samego Gryna - ogólnie typ umie w marketing i świetnie sprzedaje swoje pomysły i idee.
Sama idea Metahero i Everdome -
@CreativePL: cometry nie mają wiedzy na ten temat. Ktoś z branży musiał by im zrobić materiał. Także jest wielka szansa pozowu. A po za tym cometry nieźle zarabia na fame mma. Także będą żyć w komitywie by nadal dostawać materiał do docinków.