Wpis z mikrobloga

Siemka,

Dawno tu nic nie rozbieralem. Po hardkorowym cugu perfumowym zaczalem przezywac cos co mozna by nazwac wypaleniem rozbiorkowym i na jakis czas odstawilem ten nalog dajac sobie czas na regeneracje, jednakze widzac codziennie te same stragany pomyslalem ze moze czas sie w koncu wziac do roboty i rozebrac cos wiekszego kalibru a nie przewijac tag i widziec 9PM w co drugim watku.

Po rozbiorce wspanialego Carven Paris Le Havane ktorego z Holandii wyslal mi @dyniel ten wspanialy kolezka w nalogu po jakims czasie odezwal sie do mnie z pytaniem czy znam moze inny zapach z tej samej marki bo natknal sie na Sao Paulo i jest delikatnie mowiac zachwycony. Wspolnymi silami udalo sie ustrzelic dwa flakony w Polsce i niestety ze wzgledow finansowych opchnalem swoja flaszke dalej. Zalowalem tej decyzji od momentu pozegnania sie z nia przed paczkomatem bo zapach byl naprawde przedni. Od tamtej pory ustawilem alerty gdzie sie da i w koncu po kilku miesiacach JESSSST! Pojawil sie na Allegro wiec moje namyslanie trwalo jakies pol sekundy i flakon jest juz u mnie. A jak to pachnie? Wyobrazcie sobie Ambre Narguile albo dowolnego klona z dodanym slodkim rumem. Wychodzi z tego Angels' Share...albo wlasnie Paris Sao Paulo ktory zostal wydany w 2017 roku. Cudownie kardamonowo slodki z rumem, cynamonem i paczula rozsiewa obok nas chmure slodkosci ktora moze nosic zarowno facet jak i kobieta.Dynielek mial racje, jest sztos i w globalu chlodnego dnia pokazal klase.

Po aperitifie nadchodzi glowne danie czyli Xerjoff - 40 knots ktory jest uwazany ze wiosenna wersje Ambre Nuit od Diora a dla mnie to przecudowny morsko niebieski zapach ktory jest podszyty delikatnie kremowym drzewem znanym z Ivory Route. Tym razem jest on do zaoferowania w swietnej rozbiorkowej cenie 6,9zl za ml i wiem ze w tym sezonie to On bedzie jednym z najczesciej uzywanych zapachow. Parametry nawet bez kategoryzowania go jako 'niebieski' zapach sa na naprawde solidnym poziomie, czego mozna by sie spodziewac po marce Xerjoff.

Na deser marka-siostra Parfums de Marly czyli Initio i ich najbardziej rozpoznawalny zapach Rehab ktory jest bardziej niszowa wersja Spicebomba o rownie fantastycznych parametrach jak slynna pierwsza wersja z zoltym sokiem. Initio jest znany z doskonalych parametrow wiec jestem pewien ze i Wam sie spodoba.

Polecam!

1. Carven - Sao Paulo 3,5zl/ml (45ml)
https://www.parfumo.net/Perfumes/Carven/Paris_So_Paulo

2. Xerjoff - 40 Knots 6,90zl/ml (35ml) (Top 49 in Unisex Perfume)
https://www.parfumo.net/Perfumes/Xerjoff/Join_The_Club_40_Knots

3. Initio - Rehab 8zl/ml (35ml) (Top 55 in Unisex Perfume)
https://www.parfumo.net/Perfumes/Initio/Rehab

Dodatkowo sprzedam flakony:
Al Haramain - Amber Oud Tobacco Edition - 35/50ml - 120zl
Giorgio Armani - Stronger with you Absolutely - 48/50ml 170zl
Calvin Klein - Amber Gold Euphoria Men - 90/100ml 170zl
Bois 1920 - Oro 1920 50/100 - 300zl
Reminiscence - Patchouli Elixir - 80ml - 140zl
Aramis Caligraphy Rose 40-45ml 120zl + ori kartonik

Dekanty i flakony wystawiam w dowolnie wybranej kategorii OLX. Do ceny nalezy doliczyc 2,50zl za dekant.

Wysylka w tym tygodniu oprocz Rehab ktory ma do mnie dotrzec we wtorek w przyszlym tygodniu i wtedy tego samego dnia wysle zalegajace paczki.

#perfumy #rozbiorka
  • 20