Wpis z mikrobloga

@yeloneck: taki wpływ, że wielokrotnie żeby oddać hulajnoge, trzeba zrobić jej zdjęcie. Może powinno tak być za każdym razem i powinny być akceptowane tylko hulajnogi zaparkowane normalnie z boku? Może więcej wyznaczonych stref (tak jak ma rower miejski), w których należy bezwzględnie zostawiać hulajnogi lub jakiś stelaż i mechanizm pozwalający ja przypiąć? No blagam, rozwiązań jest milion.
  • Odpowiedz
  • 0
@gdanska_onuca Bolt (lime prawdopodobnie też) mają s regulaminie zaznaczone aby zostawiać hulajnogi na ścieżkach rowerowych, co jest dla mnie absurdem, ale tak mówi ich regulamin. Nie mam pojęcia dlaczego
  • Odpowiedz
w tym samym czasie tysiące aut stają na przejściach dla pieszych, trawnikach, tuż przed/za skrzyżowaniem i nikt o to nie daje #!$%@? bo blachosmrody są uprzywilejowane. Dwa razy wzywałem straż miejską do źle zaparkowanych aut i w obu przypadkach po 12 godzinach auta stały nadal tak samo bez żadnych mandatów
  • Odpowiedz
i dobrze. Mam nadzieję że je wyjebią, bo te #!$%@? hulajnogi stoją #!$%@? na ścieżkach rowerowych, chodnikach. Jak firma nie potrafi ogarnąć tego żeby ich klienci nie zachowywali się jak ameby to niech płacą


@Hrjk: u nas zjeby to nawet pod blokiem ustawiaja przy domofonie. Po lbach powinni takich naparzac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darth_Gohan: czemu stwierdziłeś, że komuś nie przeszkadzają rowery? Bo wpis jest o hulajnodze i ktoś mówi o hulajnodze? Wystawianie mandatu urzędowi miasta jest bez sensu, więc ich nie wystawiają, ale nie ma znaczenia czy na chodniku stoi śmietnik czy hulajnoga, stać tam nie powinien.
  • Odpowiedz
Hulajnogi są problemem wszędzie gdzie się pojawiły, nie tylko w Polsce


@Hrjk:
Nie hulajnogi stanowią problem tylko użytkownicy - debile. System rowerów wymusza zostawiania na stacjach, system hulajnóg nie - użtkownicy zostawiają je byle gdzie. Gdyby system rowerowy nic nie wymuszał to samo robiliby z rowerami.
  • Odpowiedz
@papaj42: jak kupujesz piwo czy fajki to śmieci są twoje. Jakbyś kupił hulajnogę to raczej byś jej nie zostawił na środku chodnika czy drogi.

@brass: @strongBAD @Darth_Gohan: : owszem są odpowiedzialni za to co użytkownicy z nimi robią. Jeśli tworzysz system, który ma w dupie gdzie klient zostawia sprzęt to masz #!$%@? system. Głupie wózki sklepowe sobie z tym poradziły. Gdyby nie te 1-2 zł
  • Odpowiedz
Hulajnogi na minuty zastawiające szlaki komunikacyjne to obecnie plaga, to jest szczególnie niebezpieczne na traktach rowerowych gdzie dzban zamiast zostawić sprzęt obok, to musi go postawić na ścieżce i powodować zweżenie


@gdanska_onuca: niektórzy ludzie co jeżdżą tymi hulajnogami to jakieś konkretne debile. Specjalnie zostawiają je tak żeby uprzykrzały innym życie. Na pasach, na ścieżkach rowerowych, na środku chodnika. Ja jak kiedyś jeździłem nimi to zawsze je zostawiałem tak żeby nikomu
Nutaharion - > Hulajnogi na minuty zastawiające szlaki komunikacyjne to obecnie plaga...

źródło: comment_1649138637Jhf6HEV1P87lJt0RjdhJ2Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz