Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#motoryzacja #jeep #patriot #samochod

Koledzy rozważam kupienie Jeepa Patriot 2.0CRD 140km. Na co zwracać uwagę przy zakupie? Doczytałem że silnik to ten sam co 2.0 TDI na pompowtrysku z VW. Ktoś może wie jak z awaryjnością i ogólną eksploatacją tych aut.
  • 5
  • Odpowiedz
Jeepa Patriot 2.0CRD


@KaBooom: Patriot jest niepopularny i nikt tego nie chce serwisować bo auto jest sprzed ery unifikacji komponentów po fuzji z fiatem. Elektryka ma jakieś tam problemy, zdarzają się problemy ze skrzynią biegów po większych przebiegach +150k (automat CVT). Wiem że po kilku latach były dymy że zatykają się odpływy w karoserii i woda wciekała do środa powoli po tapicerce słupków.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tonari_Totoro: ok dzięki wielkie za informację, niestety nawet nie ma na tyle sztuk w Polsce żeby było za czym się dobrze rozejrzeć więc chyba zrezygnuje
  • Odpowiedz
@KaBooom i co, jaka decyzja ? Szukam jakiegoś suva do 25-30 k i nie ukrywam że patriot wygląda dosyć sympatycznie. W sieci nie ma za dużo informacji na jego temat. Pod uwagę biorę zarówno diesla jak i tego 2.4b+gaz, podobno silnik świetny do gazu. Raporty spalania tego auta wyglądaj zbyt optymistycznie swoją drogą...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qwertor: u mnie w końcu decyzja padła na Tiguana z racji dostępności części, ogólnego obeznania mechaników w modelu i tego że po prostu jest ich więcej i jest w czym wybierać
  • Odpowiedz