Wpis z mikrobloga

@Shinyz0: @LeslieDancer: @vava22:

Podsumujmy tag szosa:

- Jakiś polski nowy rower na mechanicznej duraace to obciach na usawki, z dziesięć tysięcy! Czytałem to na wykop.pl
- Ogólnie używane rowery to wstyd, czytałem to na wykop.pl
- Teraz mnóstwo ludzi jeździ na markowych ciuchach używkach ale to nie prawda, to nie ja! xD ...

Ja wam coś powiem o was szosowych czempionach. Leciałem dziś przez małą irlandzką wiochę z lekka
Ale tak w sumie to o co Ci chodzi? Mowa o używanych gaciach a ty o jakimś diuraejsie xD


@Shinyz0: Wiesz, to nie ja pracuję na opinię o tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz tak z lekka sobie policzyłem to mam z dziesięć kompletów ciuchów na szosę zima/lato i dwa z nich to markowe używki. One się tym od chińczyków co są popularne na wykop.pl różnią że
strój kolarski to ostatnia używana rzecz jaką bym kupił XD


@Shinyz0: typie jak pierwszy raz założyłem te majty z poduszką pod tyłkiem to jakbym na chmurce siedział. Jak pedałujesz 5-6h to robi zajebiście dużą różnice
Ja wam coś powiem o was szosowych czempionach. Leciałem dziś przez małą irlandzką wiochę z lekka pedałując. Był spory spęd z pięćdziesięciu czy więcej. Ja tam im wigoru nie odbieram ale jakoś tak dziwnie bo się pytałem wszyscy zajechali autami i lecieli na północ. Z ciekawości się spytałem czy tu też wracają no to nie, tam gdzie jadą potem ich auta odbiorą. A mocny wiatr wieje z południa.


Ktoś przełoży na polski?
Jakiś polski nowy rower na mechanicznej duraace to obciach na usawki, z dziesięć tysięcy! Czytałem to na wykop.pl

- Ogólnie używane rowery to wstyd, czytałem to na wykop.pl

- Teraz mnóstwo ludzi jeździ na markowych ciuchach używkach ale to nie prawda, to nie ja! xD ...


@4x80:

Czytałeś na wykopie więc pewnie bez problemu zarzucisz linkami? Czy jak typowy pisior (czy tam konfederata) rzucasz oskarżeniami bez pokrycia!
Czy jak typowy pisior


@i-marszi: Tylko osoba psychicznie chora wplącze politykę w tag rowerowy. Nie pisz do mnie więcej w tym stylu bo zrobię z ciebie internetowego cwela.

Oto przykład dlaczego ludzie nienawidzą niektórych kolarzy bo jak ''kolega'' powyżej to zwykłe bydło. Zresztą zaraz poleci na skargę do moderacji. xD