Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #przegryw #niebieskiepaski

Znam wiele Ukrainek od dobrych 5 lat. W roznym wieku od 20 do 50 lat. Zacieram rece i nie moge sie doczekac jak za mniej wiecej pol roku ruszy lawina zwiazkow polsko-ukrainskich. Polki beda wysmiewac mezczyzn wybierajacych Ukrainki i nie beda w stanie pojac jak mozna brac taka do zwiazku, na pewno z litosci. Ukrainki zas beda wysmiewac Polki, ze one, biedne istoty nie posiadajace niczego, nie znajace dobrze jezyka bełkoczace z ruskim akcentem, sa lepsze od nich i to one stawiaja warunki na rynku swin.

Tymczasem biedni mezczyzni nie zdaja sobie sprawy, ze jedno i drugie to to samo, nierzadko gorsze. Ukrainki sa niesamowitymi manipulatorkami. Bardzo czesto klamia i oszukuja. Bardzo czesto tworza gierki by stworzyc pozor bycia lepszym czlowiekiem. Sa strasznymi, ale to strasznymi pozerkami. Wyzej sraja niz dupe maja i ogolnie podswiadomie, naturalnie uwazaja sie za lepsze jednostki i nie widza w tym nic zlego.

To bedzie piekna obserwacja gigantycznej wojny o nic nie warte kobiety.
  • 14
@putabarca: Od dawna powtarzam że Ukrainka niczym się nie różni od Polki. Znam już trzy przypadki w których chłopak przyjechał z Ukrainką do Polski (miasto 100k mieszkańców, praca za 4k netto) i Ukrainka puściła się z Polakiem. Nie mam w zwyczaju wymyślać historii bo i po co. Zresztą to samo robią Polki, jadą za granicę z chłopakiem a ile z nich puszcza się z obcokrajowcami? brat mojego szwagra tak został zrobiony
@putabarca: ciesze sie,ze to w koncu napisal jakis chlop bo oczywiscie z ust kobiety taka opinia wynikalaby z tego,ze gnije z zadrosci. No ale do wiekszosci spermiarzy i tak to nie dotrze, ze losu na loterii w postaci swiezej krwi z Ukrainy nie wygrali.
W sumie mam tylko jedno doswiadcznie zwiazane z ukrainkami. Bylam u takiej jednej na paznokciach, dopiero co przyjechala, wiec chcialam wesprzec w ten sposob i chodzic do
@Mirka007: To sa wlasnie te najprostsze gesty, krotkie zdania, po ktorych wychodzi caly charakter czlowieka. Niestety rynek matrymonialny w Polsce przez rozne okolicznosci jest tak doszczetnie zepsuty, ze obie plcie beda wiecznie niezadowolone. I jak taki #niebieskipasek zauwazy w koncu "szanse" to bedzie w to brnal, bo Polki go notorycznie odrzucaja. Zas Polki notorycznie odrzucaja normalnych, bo chca czegos wiecej i wiecej same nie dajac zbyt wiele wzamian. Przez co na
Ukrainki sa niesamowitymi manipulatorkami. Bardzo czesto klamia i oszukuja. Bardzo czesto tworza gierki by stworzyc pozor bycia lepszym czlowiekiem. Sa strasznymi, ale to strasznymi pozerkami. Wyzej sraja niz dupe maja i ogolnie podswiadomie, naturalnie uwazaja sie za lepsze jednostki i nie widza w tym nic zlego.


@putabarca pozwolę sobie poprawić:

*Kobiety* są niesamowitymi ....
@Fifka23: Naiwniacy xd wy tez nie jestescie pod tym wzgledem lepsze :D nie mowie konkretnie o tobie, bo cie nie znam. Ja nie szukam wiec mam to gdzies, ale mam znajomych, ktorzy opowiadaja mi co sie dzisiaj odwala. My nie jestesmy lepsi od was, ale wy tez nie jestescie lepsze od nas. To za daleko zaszlo i nie wrozy nic dobrego na przyszlosc.
@putabarca: byles kiedys w zwiazku z laska innej narodowosci ? Wieszasz psy na polkach, ale smutna prawda jest taka ze wszedzie sia takie kobiety to domena naszych charakterow, serio narodowosc nie ma tu nic do rzeczy....
@Mirka007: nie wieszam psow tylko obserwuje rzeczywistosc ¯\_(ツ)_/¯ przeciez nie bede ocenial rumunek czy hiszpanek jak zadnej nie znam, to chyba logiczne. Mieszkam w Polsce to wypowiadam sie o Polakach. Narodowosc jako pochodzenie nie ma, ale kraj i cala kultura tworzy spolecznosc i ta spolecznosc jest jaka jest. A potem sie ocenia po narodowosci, bo to panstwo wykreowalo swoich rodakow.