Wpis z mikrobloga

Najbadziej to mnie rozpie rdala świętowanie IMIENIN XD kur wa jakiś pijany chłop sobie powypisywał losowe imiona do kalendarza a ty z tego powodu robisz imprezkę XD ale co właściwie swietujesz? Że na kartce z kalendarza ktoś napisał ZBYSZEK XD Zabawa się zaczyna jak masz jakies takie mocno popularne imię jak Paweł czy Anna i twoje imię pojawia się średnio co miesiąc w rubryce imieniny XD ja jeb ie Bolak to sobie znajdzie zawsze okazje do chlania wody i jedzenia salcesonu. Może jeszcze zrobimy kalendarz z numerami buta albo wzrostem to sobie będziemy ciagle pic i żreć udając że robimy to „świętując” XD #bekazpodludzi #polska #urodziny
fanmarcinamillera - Najbadziej to mnie rozpie rdala świętowanie IMIENIN XD kur wa jak...

źródło: comment_1648925538LKFewZJwy8GCTwfaXl40aG.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 18
@fanmarcinamillera kr jakiś pijany chłop wymyślił sobie kalendarz i teraz ludzi w sylwestra się bawią (°°
Inny wcześnie imiona sobie wymyślił (°°
No kto to słyszał.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: w moim regionie w którym mieszkałem świętuje się tylko raz imieniny i w mojej rodzinie były prawie że na równi z urodzinami jeśli chodzi o prezenty etc. xD imieniny? Złożenie życzeń praktycznie obowiązkowe inaczej przypał
  • Odpowiedz
d-----------e na siłę, mam nie świętować dnia swojego imienia bo jakiś wykopek ironizuje


@LostTranslation: to nawet nie jest święto twojego imienia, tylko wspomnienie katolickiego świętego o tym imieniu xD
  • Odpowiedz
@pawulot: k---a jaki dzban…. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Op nie ma nic do jako takich imienin, tylko obchodzenia ich na równi z wartością urodzin. Moim zdaniem ma racje, dodam od siebie ze to stary zabobon pielęgnowany przez „stare” pokolenie. Na szczęście to się już zmienia.
  • Odpowiedz