Wpis z mikrobloga

Najbadziej to mnie rozpie rdala świętowanie IMIENIN XD kur wa jakiś pijany chłop sobie powypisywał losowe imiona do kalendarza a ty z tego powodu robisz imprezkę XD ale co właściwie swietujesz? Że na kartce z kalendarza ktoś napisał ZBYSZEK XD Zabawa się zaczyna jak masz jakies takie mocno popularne imię jak Paweł czy Anna i twoje imię pojawia się średnio co miesiąc w rubryce imieniny XD ja jeb ie Bolak to sobie znajdzie zawsze okazje do chlania wody i jedzenia salcesonu. Może jeszcze zrobimy kalendarz z numerami buta albo wzrostem to sobie będziemy ciagle pic i żreć udając że robimy to „świętując” XD #bekazpodludzi #polska #urodziny
fanmarcinamillera - Najbadziej to mnie rozpie rdala świętowanie IMIENIN XD kur wa jak...

źródło: comment_1648925538LKFewZJwy8GCTwfaXl40aG.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: a dla mnie megaspoko opcja. Z jakiej racji mam świętować Twoje wyjście z pochwy? Skąd mam wiedzieć kiedy wyszedłeś :D pozatym zobaczysz, że z wiekiem im będziesz starszy tym urodziny są coraz mniej fajne ;)

A takie imieninki? Cyk. Imie w kalendarzu mozna sobie sprawdzić kto kiedy ma i się zgadać, usłyszeć co u kogos slychac , odkurzyć kontakt z osobą itd itp
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: co roku kłócę się z teściową o to, że nie złożyłam jej życzeń z okazji imienin xD właśnie dwa dni temu był ten wspaniały dzień xD stwierdziła wtedy nawet, że niebieski odkąd jest ze mną to nie lubi już wielu rzeczy, które kiedyś lubił, tak samo jak kiedyś ponoć świętował imieniny, a teraz tego nie robi i nie chce świętować jej imienin, bo ja mu tak powiedziałam xD
  • Odpowiedz
@djtartini1 W takim razie to już tradycja archaiczna, mocno odległa od dzisiejszego stylu życia.

Swoją drogą, u mnie w rodzinie i wielu innych istnieje zwyczaj, że imieniny obchodzi się koniecznie po urodzinach, czyli nawet jak ktoś byłby kato-maniakiem który z wypiekami na twarzy śledzi losy wszystkich świętych Marcinów czy Sebastianów, i tak nie ma pełnego wyboru swojego idola, bo jeśli ich dni wypadają przed urodzinami, to się nie da.
  • Odpowiedz
@chinskie_bajki I w drugą stronę, jak komuś rodzice wklepali nowoczesne imię typu Brajan lub Dżesika, albo wychowywał się poza Polską i ma imię spoza polskiego katalogu, typu Harald czy Mohammed, to też kiepsko ze znalezieniem terminu, chyba że się spolszczy, ale wtedy to już jest mocno słabe.

Wydaje mi się, że bardzo niewiele osób przejmuje się swoim imieniem i analizuje żywoty świętych lub innych, którzy tak się nazywali. Tym samym to święto
  • Odpowiedz
@MamWdomuPrad: #!$%@? jaki dzban xD Zesrałeś się pod zesraniem, brawo ty xD Typowy wykopek rozdrabnia się nad tym jak mu imieniny życie #!$%@?ły a ty się #!$%@?łeś BŁEBŁE NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM xD Wyjmij kij z dupy i i znajdź sobie większy problem.
  • Odpowiedz