Wpis z mikrobloga

Co prawda nie ucięli nogi, ale tylko stopę, więc wszystko jest w porządku.


@Atreyu: powiem szczerze że komicznie to brzmi jeśli chwilę wcześniej piszesz że:

Tylko to wypowiedź (białej) premier, nie pani ze zdjęcia. Poza dołączonym obrazkiem stwierdzenie jest prawdziwe.


@Atreyu: XD
  • Odpowiedz
Tylko to wypowiedź (białej) premier, nie pani ze zdjęcia. Poza dołączonym obrazkiem stwierdzenie jest prawdziwe. Szwedzcy politycy odmawiają przyjęcia uchodźców z Ukrainy w znacznej ilości


@Atreyu: naprawdę Twój umysł nie ma konfliktu logicznego? XD ten mem sugeruje, że czarna jest przeciwko uchodźcom
  • Odpowiedz
@nieasertywny: tagujesz #rosja, bo stamtąd właśnie piszesz? Ale przyznam, że całkiem niezła ta dezinformacja, bo musiałem wejść w komentarze, żeby się o tym dowiedzieć, bo wykopki oczywiście takiego ważnego komentarza nie plusują...
  • Odpowiedz
jakby ktoś twierdził że to fejk:

Tylko to wypowiedź (białej) premier, nie pani ze zdjęcia.


@Atreyu: XDDDD

„Duda: jak mnie na Kreml wypuścicie to Putinowi nasram do talerza”.

Nie fejk, tylko to powiedział mój stary pijany, a nie Duda.
  • Odpowiedz
jakby ktoś twierdził że to fejk:

Tylko to wypowiedź (białej) premier, nie pani ze zdjęcia. Poza dołączonym obrazkiem stwierdzenie jest prawdziwe. Szwedzcy politycy odmawiają przyjęcia uchodźców z Ukrainy w znacznej ilości


@Atreyu: Czyli fake. Nie dość że zmyślona osoba, to jeszcze słowa też.
  • Odpowiedz
Taka ciekawostka: od mojego pierwszego wpisu nawet nie czytam waszych wiadomości - dlatego wam nie odpisuje, więc nie musicie mnie wołać niepotrzebnie. Wasze zdanie nawet mnie nie interesuje, a jak ktoś jest namolny daje na czarno. Mogę sobie dalej odklikiwać powiadomienia, a możecie mnie też przestać wołać bez potrzeby. Dzięki chłopaki()
Atreyu - Taka ciekawostka: od mojego pierwszego wpisu nawet nie czytam waszych wiadom...

źródło: comment_1648931907CbpduY4vMxBNCGLukmxLly.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz