Wpis z mikrobloga

Cześć, organizuję #rozdajo nowych, srebrnych i pozłacanych kolczyków Ani Kruk. Miały być prezentem dla koleżanki, ale się popsuło i już nie jest mą koleżanką ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie mam innych koleżanek którym mógłbym sprezentować i nic się nie zapowiada na zmiany. W rodzinie też nie chcieli, a szkoda aby się kurzyły.

Wysyłka w tygodniu na mój koszt poprzez #paczkomaty. Losowanie postaram się przeprowadzić dziś wieczorem o #2137 za pomocą mirkolosa. Z rozdajo wykluczeni:
- zielonki, moderacja i osoby z prawie zerową historią aktywności na wypoku,
- ruskie onuce,
- zwolennicy patostreamów, famegunwomma i innych tego typu,
- zatwardziali anty i proszczepionkowcy,
- zwolennicy sernika z rodzynkami.

Szansy nie zwiększą, ale ładne/śmieszne kotki w komentarzach są zawsze mile widziane.

#bizuteria #feels
Pobierz Atexor - Cześć, organizuję #rozdajo nowych, srebrnych i pozłacanych kolczyków Ani Kru...
źródło: comment_16488999782qHycvZQfQp1t9mDSLc2mY.jpg
  • 82
@Barneyeos: kot w dom, szczęście w dom. Też fajny!

@kbryla: o kurde, faktycho. Naeet jakbyś nie podpisał to też by mi się z nimi skojarzyły. Znam te memy z nimi "he bought? dump it" i krypto.
Nie wiem jacy było "w realu", ale jakoś smutno się zrobiło jak obaj dedli i to w krótkim czasie.
@kbryla: w sumie coś w tym jest. Niemniej to świadome, a nie no poszedł rozkaz z góry w sprawie "specjalnej operacji".

@Pabl0: w sumie wygląda jakby miał krawacik. Pasowałby. To jest Maine Coon?
@triada: od razu się przypomina Interstellar theme :)

@DaneOsobowe: ojć, niemniej może coś się u ciebie jeszcze zmieni mordko.
@lilnaseks: znam i lubię, tak samo jak w ogórkowej czapeczce, albo inne podobne kitku jako
@chozi: sam się czasem zastanawiam zarówno nad swoją normalnością, jak i ogółem nad tym co my, jako ludzkość uważamy za normalne, a co nie. Choćby ten sernik z rodzynkami, albo zwolennicy majonezu kieleckiego (rany, zapomniałem ich wykluczyć)... chociaż teraz Winiary też złe, bo Nestle.

Naprawdę śliczne kitku, mało kotów widziałem w życiu na żywo o srebrzystej sierści, ale wyglądały lepiej niż ich jotpegowe odpowiedniki. Norweski? Wyczesywałbym.