Wpis z mikrobloga

  • 101
#niedajdupy <--- tag do obserwowania

#polska #bezdomnosc #przegryw #alkoholizm

Trzeci dzień bezdomności.
Obudziłem się o 4:30, zasnąłem i wstałem przed 6. Kiepsko dzisiaj spałem; bułka, herbata, serek wiejski.

Z ogrzewalni wyszedłem przed 7 i dzida na poczekalnię MZK ładować fona.

Z oszczędności jakie miałem kupiłem dwa dni temu bilet na autobus miejski, na cały miesiąc bez limitu przejazdów, więc jestem mobilny a kasa na bilety nie idzie. W sumie co robić w dużym mieście gdy szuka się zatrudnienia i w międzyczasie nie wiadomo co zrobić ze swoim wolnym czasem...

Nie żebram i mam jeszcze hajs, przeraża mnie że mogę to robić, nie mam zamiaru doprowadzić nigdy do takiego stanu.
źródło: comment_1648876573ZSWh96O8TDpaMHLTSnoKbd.jpg
  • 39
@oo__oo w czym jesteś dobry albo masz jakiekolwiek doświadczenie? Teraz możesz wszystko i masz na to czas więc cenna jest każda niezrealizowana myśl typu "a może bym się nauczył hiszpańskiego? ".

Warto też pomyśleć o naprawie relacji z tymi z którymi chcesz je trzymać. Ale już bez ściemy i kłamstwa.

Spacerując po mieście widzisz budowę czy remont to wdepnij i spytaj czy nie potrzebują pomocnika ta branża jest chlonna i często potrzebują
@bobek_86 jestem wstępnie umówiony na poniedziałek z deweloperem. Wczoraj z nim rozmawiałem.
Chcę znaleźć coś przynajmniej na pół roku i zobaczyć czy to dla mnie, jeśli się okaże że nie to będę szukał w międzyczasie czegoś innego.
Nie powiem że praca na budowie mnie kusi, bo można zarobić więcej niż w zakładzie pewnie, a wiele mogę się nauczyć w temacie budownictwa.

Wdepnąłem w niezłe gówno, mam komornika więc i tak zostanie mi
@oo__oo: Skoro i tak śpisz w noclegowni dlaczego nie przyjedziesz do Warszawy? tutaj sa większe możliwości znalezienia pracy, zarejestrowałes się już jako bezrobotny? na budowie na poczatku nikt zadne umowy nie da, ile masz lat?
Zaraz pewnie ktoś napisze, miras daj numer konta przeleje coś, potem drugi i tak się kieszeń opowi napelni za 'ckliwa: historię, już tu parę takich było