Wpis z mikrobloga

@NowyWiedzminWyszedl: Rozszerzyłem. ;)

@ludzik: Jeśli wiesz, że Cię to interesuje, a Twoją jedyną pobudką do zajęcia się tym tematem nie jest chęć zarabiania milionów po przeczytaniu jednej książeczki, to jest dosyć łatwa i przyjemna w odbiorze. Oczywiście czytałem i jeśli masz możliwość to polecam czytać w oryginalnym wydaniu.
@BarteckR: Obecnie jestem na etapie ostrożnej nauki. Milionów nie planuję, ale alternatywy dla biednych lokat itp. jak najbardziej. Potem jakaś rentierka może, ale to hu hu jeszcze jeszcze. Na giełdę jakoś jeszcze nie odważyłem się wejść- a czaję się od kilku lat. Na razie jako "trening" jestem na Walutomacie, ale kusi mnie by kupić jakiś bank z WIG20, bo widzę, że aktualnie spadkiem na walutach poszedł wzrost na WIG20- zwłaszcza na
@ZUS_KRUS: Kto tu panikuje, po prostu dziś zdałem sobie sprawę, że to mi daje więcej zabawy, niż mój obecny kierunek studiów, i chcę się doszkolić i wziąć za to poważnie.

A w krótkiej perspektywie, chciałbym sobie po prostu z tego zrobić dodatkowe źródło dochodu (choćby 10% z kwoty, którą obracam miesięcznie, to chyba realne w krótkiej perspektywie dla "ogarniętego" nowicjusza?).
chcę się doszkolić i wziąć za to poważnie.


@NowyWiedzminWyszedl: Z nieco bezpieczniejszych sposobów ogarnij PAMM (tzw. konta zarządzane). Ja myślę o wejściu z pewną częścią kapitału, ale jeszcze muszę się poorientować, bo to stosunkowo nowy twór.