Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was miał taki problem, żeby numer przesyłki OLX pokazany na apce OLX był inny niż numer przesyłki na wygenerowanej etykiecie?
Jakiś ziomek kupił ode mnie laptopa, na OLX dostałem info, że przesyłka, która nadam ma numer "X", a po kliknięciu w guzik "pobierz etykietę" generuje mi się etykieta z numerem "Y". Wrzuciłem tę przesyłkę do paczkomatu, skontaktowałem się z gościem, że jest jakiś problem z in postem, a on mi wysłał info, że na jego numer zarejestrowane są dwa numery przesyłek, ale tylko przesyłka z numerem "Y" jest nadana w paczkomacie, a przesyłka z numerem "X" czeka na nadanie.
No i niby problem niewielki, bo wychodzi na to, że paczka i tak do niego idzie, ale nie wiem co z kwestią wypłaty pieniędzy z OLX, skoro numer przesyłki na ich stronie internetowej jest inny niż ten, który był na etykiecie, a mimo to jest informacja, że przesyłka jest wysłana XD.
To jakiś częsty błąd, czy po prostu ja mam takie szczęście? Dzwoniłem do in postu, powiedzieli, że nie wiedzą co się dzieje, pisałem do olx, ale no zanim mi odpiszą, to koleś otrzyma przesyłkę i teraz nie wiem co robić, a szkoda mi stracić hajs na równowartość laptopa XD
Wrzucam screena z olx ze statusem przesyłki
#olx #inpost #przesylki #paczkomaty #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_16488422358FNMY1rrwgIUPbrVmpOorX.jpg
  • 10
@sz3ix czyli mimo że numer przesyłki na olx jest inny niż ten, który nadałem to powinienem dostać hajs patrząc na ten status przesyłki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dosiu: to tylko się cieszyć, ja jakoś się osobiście boję kupować i sprzedawać tak drogie rzeczy przez olx wysyłkowo, w porównaniu do allegro ich support to nieśmieszny żart
@PanPrezes_PL prawda,raz trafiłem na scammera z jakiejś lewej firmy, który sprzedawał całkiem tanio karty graficzne. Przysłał mi jakiegoś rozwalonego laptopa zamiast tego i olx rozłożyło ręce XD gdybym go nie postraszył policja (na szczęście miałem film, na którym otwierałem paczkę) to bym pewnie nie odzyskał tych pieniędzy