Wpis z mikrobloga

dalsze proby szybszego rozkrecania piekarni domowej niestety zostaly powstrzymane przez biurokracje
czekanie na pozwolenia trwa wieki, tak wiec niestety nie mozna zajac sie tylko #bojowkapiekarska jak to robilem od wrzesnia do stycznia a trzeba tez chwile popracowac w #it

wlasnie za 20 minut koncze swoj kontrakt w starej pracy, 3 dni w tyg wiec idealnie
od jutra nowa tymczasowa praca, tez zdalnie i tez #testowanieoprogramowania, mam nadzieje na 3 dni, choc byc moze czasem 4 wpadna w tygodniu
trzeba uzbierac kase na wiekszy remont niz myslalem, sprzety tez swoje kosztuja

najchetniej bym juz nie pracowal, te miesiace na jesieni byly wspaniale, ale co zrobic

jest kilku mirkow ktorzy sledza czy sie uda czy nie uda z rzuceniem pracy na rzecz hobby, wiec dla nich taki update
na pewno bez powiekszenia domu i remontu nie da sie z tego wyzyc bo po prostu za malo mam miejsca by wszystko pomiescic
zobaczymy jak bedzioe po remoncie, czy uda sie w tym roku to jednak niewiadoma
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bb89: ja jestem ogolnie niespecjalnie wypasionym testerem
z automatow znam tylko soau ui, ale juz nie pracowalem w nim 4 lata i UFT w ktorym jestem powiedzmy ekspertem, ale to drogie narzedzie, wolne, i ogolnie malo kto je uzywa
nie znam javy, pythona, w ogole nic nie znam

jestem swietnym leaderem, jak mam zespol juniorow czy midow to naorawde swietnie sobie radzimy, ogolnie ogarniam naprawde caly projekt itp, ale technicznie to ten jeden UFT i
  • Odpowiedz