Wpis z mikrobloga

"Chciałabym podziekowac High League, za to ze pozwolili mi przejść do FAME na jedną walke". Czyli to prawda xD Jestem w szoku że Czeczeni tak sobie dali Fagate na jedną walke do FAME, to serio muszą mieć dobrą karte walk na 3, skoro tak sobie pożyczają zawodników. Szkoda teraz Moniki Kociołek, bo w fame jakos za duzo popularnych influencerek nie ma. A z tego co wiem Lexy, Natsu maja jeszcze kontrakt na kilka walk w HL. Do tego zaraz do HL wraca Fagata.
https://youtu.be/YUZbNqc6bTQ - końcówka filmu.
#highleague #famemma #patostreamy
  • 11
@eldo2444: Ciekawe czy Monika juz była zakontraktowana w Fame wcześniej bo jakby nie patrzeć to Fagata wyzwała Monike Kociołek więc HL mógł po prostu ją zakontraktować zamiast się w takie transfery bawić. No i już dawno były przymiarki do tego żeby Monika walczyła np. z Marti Renti
@LoveSonia:

Fagata przeszła tylko dlatego, że HL chce walki Linki z Lilmasti właśnie w HL. Dlatego zrobili taki transfer( )

Nie było zadnego transferu. A gdyby linki przegrała z way of blonde to co wtedy? Przecież gagatek podpisali zanim ich walka się odbył. Gdyby linki przegrała to rewanż z lil nie miałby sensu. Ludzie pomyślcie trochę

@alojzy_ulamek jaka ustawiona? Ty ogladales te walkę w ogóle? Czy ślepo