Wpis z mikrobloga

@Miqood: bardzo fajnie ze jestes dumny z powodu, ktory wszyscy mamy w dupie :) to fantastycznie ze jestes katolikiem, bardzo nam z tego powodu wszystko jedno! co prawda nic nas to nie interesuje, ale za to nic nas to rowniez nie obchodzi! z fartem mordeczko
@ntoskrnl: Czym się przejawia owa dyskryminacja? Nie chcą dać ci pracy? Dzieci śmieją się z ciebie w szkole? Zostałeś przez to pobity? Dziecko nie może czcić twojego boga w szkole publicznej? Za mało pieniędzy KK wysysa z budżetu państwa? Czyżby ktoś się domagał równego prawa podatkowego dla KK jak dla reszty społeczeństwa? Ludzie śmią mieć inne zdanie? A może procesje coraz mniej liczne? Albo papież zły wybrany, nie taki jaki chciałeś?
@ntoskrnl: ja tez czuje sie dyskryminowany... nie jestem katolem a jakas fujara w czarnej sukience napieprza mi dzwonem co jakis czas rano. a jak leci jakas procesja to nie moge se browarka potem kupic bo wszysko wykupione w lokalnych sklepikach :( nie wspominajac juz o tym ze dokladam sie z zona (cywilna) do tego interesu chcac niechcac :( niby ustawa mowi wyraznie ze Polska to panstwo swieckie, a katabasior z kilkoma