Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że większość par w tym programie prezentuje schemat, gdzie facet się stara, nadskakuje, robi wszystko żeby było dobrze, a kobieta księżniczkuje, na wszystko kręci nosem, wiecznie sfochane, narzekające na wszystko, trzeba im ustępować, nie denerwować, nie nacisnąć na odcisk?

Z czego to się bierze? Przecież większość z nich to porzucone przez facetów 30tki, o przeciętnym wyglądzie, z jakimiś tam przykrymi przeżyciami z byłymi, o czym otwarcie mówią. Zamiast się cieszyć z takich fajnych, dojrzałych, gotowych do związku facetów, to one chyba dalej tęsknią do damskich bokserów, kobieciarzy i chamów, którzy je wezmą za mordy i wyruchają na prl-owskim tapczanie, a potem pójdą na piwo na 3 dni.

Śmieszne to takie. Idealnie ten program pokazuje naturę kobiet.

#slubodpierwszegowejrzenia #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #blackpill
  • 21
@sikalafou: z byle czego to się nie bierze, podsumujmy kilka przypadków z poprzednich edycji:

- Iga: siedziała pewnie z 10 lat za granicą. Była młócona przez Hiszpanów i innych południowców, którzy traktowali ją obcesowo i przedmiotowo, co zryło jej beret. Pewnie nabawiła się takich kompleksów, że nie jest w stanie nawiązać relacji z normalnym gościem, tylko jest przyzwyczajona do pijących łobuzów których musi ściągać z ulicy, bo na nic lepszego nie
@sikalafou: wyróżniłbym jeszcze 2 przypadki, w których laski robiły damage control w przypadkach, gdy facet im się nie przypasował i chciały zwalić za to na nich winę:

- Laura: w zasadzie od momentu wycieczki traktowała Maćka z góry, patrzyła na jego osobę przez pryzmat wiary, której nie akceptowała. I rozbieżność w tej kwestii dawała jej pretekst mogła po nim jechać mniej lub bardziej ewidentnie. Tym bardziej, że wiedziała z czego ta
@Opad4991: nie chce bronić p0lek, ale Maciek był żywcem wyjęty z chłopaków do wzięcia - jedyne co robił to pierdzial o tym jaka ta typiara jest idealna i jak mu się wszystko podoba.. vibe’y giga desperacji jak od bandziorkow i całej tej reszty.. Natomiast Tomek zapytany o to, czy w ich relacji by było lepiej gdyby Julia schudła, to odpowiedział wprost, ze tak - tutaj nie chodzi o jakiekolwiek przejmowanie się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
- Katarzyna czyngis-chan: (...) Program dla niej był przepustką do bycia influenserką pierdzącą w stołek, co ma być zwieńczeniem jej kompetencji zawodowych i mentalnych.


@Opad4991: super influencerka, której 80% contentu to wpisy sponsorowane. Nawet się nie stara xD
@sikalafou: Dowod anegdotyczny, ale majac na karku 30lat widze wyrazna zaleznosc, ze te kolezanki ze szkoly, ktore mialy najwieksze kompleksy i najmniej talentu do swobodnej rozmowy z chlopcami teraz najglosnien krzycza jak to facet ma zdobywac kobiete, jak nie ma prawa wymagac od nich zmian, a te znajome, ktore pozakladaly rodziny, to w ich oczach same desperatki co lataly za chlopakami
@Xysz: no właśnie nie. 100% real shit. Dlatego to takie fajne. Wiem, że przy dzisiejszym poziomie sprania łbów wszelaką durnotą i rynsztokową rozrywką ciężko jarać się zwykłymi prawdziwymi emocjami, ale think about it... dwójka obcych zupełnie ludzi bierze ślub, #!$%@? wesele z dwoma rodzinami, które w ogóle się nie znają, potem noc poślubna i podróż poślubna (4 dni). Przecież to jest istne szaleństwo, jakieś emocjonalne Himalaje.

Wiem, że dla dzisiejszej młodzieży
@sikalafou: Mamy kontakt na massangerze. Wiadomo, ze nie z cala klasa, ale dosc sporo znajomosci sie zachowalo. Mam sklonnosci do stosowania hiperbol slownych, moze faktycznie slowo "krzyczec" nie jest tu najlepszym opisem, po prostu obserwuje ich perypetie i okrutnie ksiezniczkuja, niejednokrotnie slyszalalam, ze aktem desperacji jest napisanie do chlopaka jako pierwsza (_ ) Albo ze mezczyzna MUSI kupowac kwiaty i inne tego typu zalozenia z dupy.
Mamy kontakt na massangerze. Wiadomo, ze nie z cala klasa, ale dosc sporo znajomosci sie zachowalo.


@zjem_twoj_bigos: no to szacun. Ja z rzadka gdzieś spotkam jakąś koleżankę z licby, albo gimby toż to przecież stare baby przy mnie xD. 2ójka dzieci, rozlazłe, nalane gęby. Ja to przy nich jak nastolatek. Jedna do mnie mówi, że nic się nie zmieniłem od liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O czym
@sikalafou: Uuuu niepopularna opinia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sie dziwilam, ze dzieciate kolezanki.nagle zaczely wygladac jak wlasne matki, to slyszalam, ze jak urodze dziecko, to zobacze. No to urodzilam xD Przed ciaza nosilam rozmiar 38, po ciazy 36. To teraz slysze, ze po jednym to nie sztuka miec plaski brzuch, nie liczy sie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z chlopakami ze szkoly tez