Wpis z mikrobloga

TVN24 czy wy poważni jesteście? Całe podsumowanie dnia i bite 1.5h godziny poświęcone wygranemu meczowi? Serio nie dzieje się nic ciekawszego na świecie? Jakieś wywiady z Kryszakami, konferencje..Brakuje jeszcze wskrzeszenia K. Górkiego celem zapytania o jego odczucia na temat awansu. Ja rozumiem entuzjazm itd. ale poświecenie temu wydarzeniu 15-20 min w zupełności by wystarczyło, zważywszy na okoliczności. Jak kilka dni temu Świątek awansowała na pierwsze miejsce rankingu co było ważniejszym wydarzeniem to poświecili temu całe 30 sekund. na koniec serwisu a tu masturbacja jakby co najmniej reprezentacja zdobyła już puchar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tvn24 #mecz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nieujawniony: ważniejszym wydarzeniem DLA WIDZÓW PROGRAMU jest akurat awans Polaków na mundial. To najpopularniejszy sport w Polsce i na świecie. Największa oglądalność w Polsce, a Świątek to większość wie, że jest, ma sukcesy i super, ale jednak nie jest to ten poziom oglądalności, popularności co piłka. Piłka zawsze będzie miała w tym kraju status specjalny i trzeba się z tym pogodzić bo raczej szybko to się nie zmieni. Bardziej bym się
@NygusII: Ale ja chciałbym obejrzeć co istotnego się dziś wydarzyło, bo włączyłem się do życia dopiero przed 20:00 a nie dowiedzialem się z tego podsumowania dnia nieczego poza tym, że PL awansowała na mistrzostwa.
@Czarendze1r:

Ale jesteś żałosny. Odpal sobie jakiś kanał, gdzie wałkują Ukrainę 24 na dobę i nie płacz.


Problem właśnie w tym, że TVN24 to nie kanał sportowy. Za to sam sam możesz sobie odpalić Polsat Sport jak tak pochłąnąl Cię temat i tam słuchać o awansie do woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HansLanda88:

ale Świątek wcale nie jest #1


No właśnie co tam się właściwie #!$%@?ło z tym rankingiem? Barty niby zadeklarowała czyszczenie tabel rankingowych, media już ogłosiły sukces, wczoraj wbijam na stronę WTA, patrzę a tam po staremu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tenisem nigdy nie rzygam (niezależnie od tego kto jest na czele rankingu).
@HansLanda88: Nie no każdy wie, że oficjalny ranking WTA nie jest live, ale właśnie wygrała mecz w Miami już w ubiegłym tygodniu i rzekomo miała byc #1 od tego poniedziałku - tak twierdzili. No chyba, że jako iż turniej w Miami trwa 2 tygodnie to nie nastąpiła ta tygodniowa aktualizacja jak w przypadków niższej rangi turniejów, które trwają tydzień i czekają na finalne rozstrzygnięcie.