Wpis z mikrobloga

Nie wytrzymałem, jak te dzbany PiSowskie podpiszą gwarancje bezpieczeństwa dla Ukrainy:
"Art. 106. Kto, będąc upoważniony do działania w imieniu Państwa Polskiego w stosunku z rządem obcego państwa, działa na szkodę Państwa Polskiego,podlega karze więzienia na czas nie krótszy od lat 5 lub dożywotnio.
Ukraina chce być za darmo w "mini-NATO", czyli żeby szereg państw, w tym Polska leciały im na pomoc jak przy artykule 5, nie dając nic w zamian. Nie wiem, może niech płacą abonament
##!$%@? #ukraina #bekazpisu
  • 21
  • Odpowiedz
@Omicron: dokladnie, zadnych gwarancji ze strony Polski.
to nie jest rola Polski, takie gwarancje moze podpisywac Turcja, Wlk. Brytania czy USA, ale nie Polska ktora sama graniczy z Rosja
  • Odpowiedz
@gharman: pewnie nikt nie podpisze i postawią się okoniem, a nasi już przebierają z długopisami w rękach... -_- obym się mylił. Zresztą czego Ukraina żąda od zachodu, nie mają żadnej pozycji by żądać, a co najwyżej prosić na kolanach o coś.
  • Odpowiedz
@AloneShooter: nie, chociaż moja babcia się urodziła 80km od Lwowa ;) serio, mam #!$%@? na Wołyń i "polskie ziemie". Po prostu ta umowa jest SKRAJNIE niekorzystna dla Polski. Polska nie ma z tego kompletnie nic
Nie rozumiem Twojego #!$%@? o Wołyniu. Polakiem jestem, interes Polski na pierwszym i jedynym miejscu.
  • Odpowiedz
@AloneShooter: No i co z tego, że są w porządku- teraz przyjęliśmy dosłownie za damski #!$%@? ponad dwa miliony uchodźców, a ich władze jeszcze chcą, żeby nasze wojsko za nich walczyło i chroniło ich dupę?
I to wszystko za co? Za udawanie, że "olaboga bo po nas to wy jesteście?!"
To może pełna integracja i niech nam płacą, a nie chcą jednocześnie mieć ciastko i je zeżreć...

A co gorsza,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Omicron: Gwarancje od Polski, dobre sobie. Ja bym od tego kraju nawet na gwarancję na buty krzywo patrzył, a co dopiero bezpieczeństwa Ukrainy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DziobakApokalipsy_: To jak tam, będą te bonby/BONBY/BONBY lecieć jak nie wstawimy się za kraikiem, który nigdy nam nie zrekompensuje tego bajzlu i obciążenia naszej gospodarki 2+ bańkami uchodźców, czy nie?
Bo nie tam jakaś Finlandia poza NATO czy bałtyki z 50% mniejszościami kacapskimi xD, od razu my następni xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DziobakApokalipsy_: ale
1. Hipotetyczny
2. Całego NATO
a nie polackie machanie pordzewiałą szabelką, w imię "siły przyjaźni", z której nic oprócz zwały uchodźców nie mamy.
  • Odpowiedz