Wpis z mikrobloga

@marekrz: Sam jesteś ściema. Trupy to też ściema? A w szpitalach to niby statyści leżeli?


@uciekinier_z_czarnolisto: A to przed 2019 rokiem nikt nie umierał ?
Zgony z powodu powikłań po grypie, zapaleniu płuc itd, były normalne, codzienne, nikt z tego nie robił afery. Co roku padały rekordy zachorowań i hospitalizacji z zapchanymi szpitalami włacznie.
Różnica tylko taka, że nikt nie zrobił wtedy licznika bo to było debilne. Po co skoro
@Bigbluee: A wiesz, że liczba zgonów nam podczas epidemii jakby magicznie wystrzeliła w górę?


@uciekinier_z_czarnolisto: Chyba wiesz dlaczego? Oficjalnie powiedziano, że nie bedzie udzielana pomoc osobom innym niż z pozystywnym testem i tylko leczeni byli Ci "chorzy na covid". reszta została porzucona. Zgony #!$%@?ły w góre bo nie otrzymali pomocy Ci których mozna bylo uratować.
Tak samo to zaniedbanie przełozy się na 2022 i 2023 rok. Niezdiagnozowane nowotwory, niewyleczone schorzenia,
@Bigbluee:

Chyba wiesz dlaczego?


Oczywiście.

Oficjalnie powiedziano, że nie bedzie udzielana pomoc osobom innym niż z pozystywnym testem i tylko leczeni byli Ci "chorzy na covid"


Za to ty nie masz pojęcia…

Sory, nie wmówisz nikomu że 100000 osób umarło bo ich wirus załatwił


Bo to wbrew pozorom dość łagodna epidemia jest, porządny wirus załatwiłby znacznie więcej ludzi.

Przykładów znam mnostwo.


Ja też. Niektórzy po dzień dzisiejszy mają problemy z płucami.
Pobierz
źródło: comment_1648570920dZA7uSzg0Kvq5fHyb3jcQf.jpg
A w ogóle, nie powinieneś teraz szczuć na Ukraińców? Czy za negowanie COVIDa nadal płacą?


@uciekinier_z_czarnolisto: że co ? xD

Jak Ty połączyłes covidowy cyrk z Ukraińcami to ja nie wiem jaki tam jest u Ciebie przewód myślowy żeby dojśc do takich wniosków.

Mam konto pod ponad 7 lat na wykopie a ty od 7 miesiecy wiec tym bardziej masz coś nie tak z głową jesli opowiadasz takie rzeczy a łącząc
@Bigbluee:

Jak Ty połączyłes covidowy cyrk z Ukraińcami to ja nie wiem


Szuria w ogóle mało wie. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/2156935,1,trolle-zmieniaja-front-antyszczepionkowcy-sieja-propagande-kremla.read

@Sonaht: Bigblue nie podał żadnych racjonalnych argumentów. Naprawdę racjonalne argumenty to statystyki, np. te:
Pobierz
źródło: comment_1648579989K0024RF3mjdHXlOXny5sJP.jpg
@marekrz: Wiem, że to mem jednak zbyt szurski. Covid był i jest jednak to jak globaliści się wzięli za "radzenie" sobie z problemem to była czysta abstrakcja i totalitaryzm pełną gębą. Nie mówiąc już, że 2 lata i nikt nie beknął za to, że wirus "uciekł z laboratorium...wróć pochodził z niedogotowanego nietoperza z targu w Wuhan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak Ty połączyłes covidowy cyrk z Ukraińcami

@Bigbluee: W TV wcześniej mówili o śmiercionośnej pandemii, teraz mówią o pomaganiu uchodźcom z Ukrainy. Dla takich jak on jak ktoś wcześniej kwestionował covidową propagandę to teraz jest ruską onucą szczującą na Ukraińców. Łeb kompletnie wyprany telewizorem.
@przemyslaw-priemek: I tak samo jak szybko zapomniał (on i reszta covidian mówiących że wirus jest w niedzielę a w poniedziałek go nie ma) o śmiercionośnej pandemii, tak samo szybko zapomni o Ukrainie jak wpadnie kolejny temat na tapetę.
Nie ma mnie na tagu wojna bo się na tym nie znam to po co mam tam siedziec. Ukraińcom należy pomagać ale szkoda ze nikt nieowi głośno że poza uchodzcami wojennymi, wpuszczono do
@Sonaht: Ja znam takich przykładów więcej bo ta Paranoja jakoś nie omijała mojego otoczenia a jestem tylko 1 osobą. Przyjmując skale kraju to naprawde trudno się dziwić nadmiarowości zgonow. 6h czekania w stanie ciężkim w szpitalu w Rybniku aby wyszedł wynik testu. W tym czasie nikt nie pomaga. to chyba wszyscy znają akurat. Ode mnie znam jeszcze przypadek gdzie dziadek umarl na starość. Przyjechali kosmici w bialych workach i..... pierwsze co