Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Ja uważam, że ludzie za bardzo panikują i nie widzą szans w tym kryzysie. Obecne zawirowania stworzą przestrzeń do bardzo szybkieg wzbogacenia się.

Kupowałem mieszkanie na początku pierwszej fali pandemii, przez co dostałem rabat i wyszło poniżej 9k / m2. (pamiętam jak dziś umowa rezerwacyjna podpisywana gdy banan leciał - 10 czy - 15%)
Waluty sprzedawałem jak #!$%@? gdy ludzie stali w kantorach.

Gdy wybuchła wojna kupowałem akcje jak #!$%@? więc trochę grosza wpadło. Jak się ma jaja i trochę kapitału to obecne zawirowania są okazją.

#gielda #nieruchomosci #kredythipoteczny #nieruchomosci
  • 12
@LittleOpa: miałem na myśli to, że okazja na takie spółki jak Datawalk była 3-4 tygodnie temu. To był prawie, że pewniaczki do odbicia. W chwili obecnej dalej jest dużo okazji moim zdaniem ale nie doradzałbym nikomu szukania okazji na siłe bo "kryzys"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LittleOpa: obserwuję ilość działek i ceny w jednej wybranej stronie miasta i ani ilość ani cena nie zmienia się od ok roku, jak nie lekko więcej. Możliwe, że część ludzi pójdzie w budowę domów jak ceny materiałów się ustabilizują. Ten rynek nie jest tak gwałtowny jak mieszkania. Bardziej długofalowe inwestycje i mniejszy, ale pewny zysk.