Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi: a ja bym wlasnie skorzystal z jakiejs naprawde dobrej firmy importowej. Zaplacisz im za ogarniecie wszystkiego ale te pare tysiecy w skali calego kosztu auta to niewiele. Ogarna ci szybko, pewnie maja warsztat partnerski, byle nie byla to firma krzak. Wypatrzenie dobrego auta na aukcji a nastepnie sprowadzenie go nie jest tez takie proste.
@Stulejman_Beznadziejny: obserwuję od dłuższego czasu firmę Autodiscover. Na Fejsie, grupce fejsbukowej oraz jutjubie. Dość rzetelni się wydają. Myślałem żeby do nich napisać, czy bez kosztów mogą wycenić koszt sprowadzenia obu tych marek, ale nie wiem jak to wygląda dokładnie i się cykam xD
Sam na pewno nie byłbym w stanie podjąć ryzyka sprowadzenia auta ze stanów, ze względów na zobowiązania i listę dokumentów które trzeba ogarnąć xd
@rod3nt: nie ma nowych aut to wszystkie idą w górę, rok dwa temu na luzie dało się kupić f32 za 50k a teraz 70 wzwyż, też za #!$%@? 428i. Zresztą zobacz otomoto, najtańsze i w większości to auta z USA, nie wiem od kiedy import jest taki opłacalny.