Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:03, Wtorek, 29 marca 2022. Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego. Słońce wstało dziś o 06:27. Będzie oświecało nas 12 godzin i 48 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:15. Ciemna noc zapadnie o 20:35, ale gwiazd można wypatrywać od 19:51.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 15
Dzień dobry, zapowiada się kolejny ciepły dzień. Korzystam z tej okazji i do pracy rowerem jeżdżę, dobrze orzeźwia taka przejażdżka przed pracą i lepiej się funkcjonuje trochę.
A teraz pora iść spać, dobranoc.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@slabehaslo tak a propos tego organizowania wesel z wczoraj, to organizacja własnego była dla mnie istnym koszmarem. W życiu nie zrobiłabym tego dla kogoś obcego. Za żadne pieniądze.

Na samo ustalanie pierdół z właścicielem sali straciliśmy ponad 3h. Czułam się jak w jakiejś szalonej opiumowej wizji - niekończące się pytania o najdrobniejsze szczegóły, a do tego: rzędy kandelabrów, świeczników, sztućców i zastaw do obejrzenia. Stosy obrusów, oparć na krzesła i kokard. Pokoje
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Umówienie się do lekarza rodzinnego to jest wyzwanie. Tu nie przyjmują, tu nie odbierają, tu "pani przyjdzie o 8 i poczeka, ale poczekalnia pełna jest, na godziny nie przyjmujemy", tu jestem 28 w kolejce na telefonie (o 8 rano!). Stwierdziłam, że #!$%@? to,
W życiu nie zrobiłabym tego dla kogoś obcego. Za żadne pieniądze.

@shitty_support: wierzę, zmęczyłem się od samego czytania xD swoją drogą czasem z różową oglądamy w tv jak babki projektują te "sale weselne" i w 90% to jest taki kicz, że masakra. Ale one są z telewizji, to dumne chodzą, że zaprojektowały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

KANDELABR

Twoja wizja pozwoliła mi poznać nowe słowo :D

Tu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@omi-omi: jak coś to pisz smsa, zrobimy toto-poradę :)

@slabehaslo: był ogrom kiczu. Nawet kilkanaście rodzajów cekinowych obrusów musieliśmy obejrzeć bo 'to jest proszę państwa NAJNOWSZY HIT, jak zobaczycie to też będziecie chcieli takie!'. Na żywo wyglądały jakby sam Don Vasyl je projektował dla swoich tancerek ¯\_(ツ)_/¯