Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kenixia: właśnie zawiodłam się. Miałam wcześniej parę par adidasów kupionych bezpośrednio w adidasie i nigdy takiej sytuacji nie było. Wina butów czy eobuwie?
  • Odpowiedz
@alxnr oni ich nie produkowali, więc jak już coś to wada sztuki, ale ile za nie dalas? Nie są oryginalne to i xhinczyckoi się troszkę więcej kleju naleje. Ino- jak czujesz się pokrzywdzona sprawdź na internecie inne modele zdjęcia komentarze. Jak chce ci się bawić możesz poprosić o wymianę, ale raczej jak Mirek powyżej napisał, dadzą ci takie same
  • Odpowiedz
@alxnr: butow i marki. Superstary to nie jest jakas najwyzsza liga z adidasa wiec tluka ich na przemial i klej to nic. W timberlandach tez znajdzie sie klej w niektorych modelach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PeterFile: teoretycznie nie wymagam za dużo od butów za 200 zł, ale liczyłam na lepszą jakość, sugerując się powszechnym zachwalaniem ich
  • Odpowiedz
240


@alxnr: dość dobra cena, no chyba że mały rozmiar to w sumie taniej wychodzą, a co do kleju to jeśli masz gdzieś pod ręką sklep stacjonarny w którym pomacasz superstary to przejdź się i zobacz czy tam też będzie tak zrobione, ale nie winiłbym pośrednika raczej (eobuwie)
  • Odpowiedz
@alxnr: wydaje mi sie, ze butów. Ja kiedys wybrałam białe a nie czarne bo wszystkie w sklepie adidasa, stacjonarnym wyglądały po prostu nieestetycznie. Kwestia co się trafi, ale raczej nie masz co liczyć na coś genialnego. Teraz te buty są produkowane tak masowo, że przez logo ludzie je po prostu kupia do zwyklego chodzenia, nie zastanawiając się czy to jest warte tej kasy. Dresy adidasa to tez już nie to
  • Odpowiedz
@alxnr: Niestety adidas notuje takie wtopy. Kilka lat temu wrócili do modelu Samoa w fajnej, bordowej kolorystyce i niemal każda para miała ślady kleju. Podobnie model Hamburg sprzed jakichś 5-6 sezonów, to samo.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3

Wymieniłam je. Nowe wyglądają dobrze, bez widocznego kleju ()
  • Odpowiedz