Wpis z mikrobloga

@wataf666: Ja jebię, jak tak można żyć… ale w sumie mnie to nie dziwi bo raz w życiu widziałem go na żywo przez kilka minut i to co mi utknęło w pamięci to to, jaki z niego syfiarz i dziad… wracałem do domu z weekendu w Londynie, on też leciał tym samolotem. To było na krótko po tej akcji co sobie bardzo mocno plecy poparzył przy jakimś jednym filmie. No i
  • Odpowiedz
@wataf666: a ja myslalem ze ja mam wieczny balagan jak kurz lezy na polkach i pare ciuchow sie wala po pokoju xd Ale to wyglada jak pokoj jakiegos stereotypowego grubasa z usa xD
Ciekawe czy w tym smietniku przyjmowal tych swoich gosci na strimie xd
  • Odpowiedz
@kocot: tez na to zwrocilem uwage xD to juz skapstwo level milion xD ja rozumiem, ze ktos nie chce wyrzucac kasy na rzeczy ktore dalej sluza ale to juz wyglada bardzo slabo a gosci zapraszac do takiego krzesla to porazka xd jakis kocyl czy poszewke czy poduszke bym tam chociaz polozyl xD Ale patrzac na to jakie on ma mln na koncie yo kompletnie nie czaje jak mozna nie kupic sobie
  • Odpowiedz
@kocot: To chyba jest biuro, więc jeszcze gorzej. Bo streamuje z jakiegoś swojego starego mieszkania i korzysta z kompa pracownika, któremu - jak widać - nawet nowego fotela nie kupi
  • Odpowiedz
#!$%@? z pudelkami, bardziej zastanawia mnie fakt co robj na biurku u zwyrola papier toaletowy i mnóstwo jego pod fotelem XD


@Laspsrky: Używam dobrej jakości papieru toaletowego zamiast papieru kuchennego oraz zamiast chusteczek/serwetek przy wyrze i biurku.

Jem coś, to zawsze mam czym przetrzeć łapy czy gębę. W plecaku wożę jedną trzecią rolki.

Papier toaletowy nie jest przeznaczony tylko do toalety, ale żeby to zrozumieć, trzeba być osobą zaradną i nie
  • Odpowiedz
xD "Papier toaletowy - rodzaj papieru przeznaczony do utrzymywania higieny odbytu po defekacji oraz higieny genitaliów po oddaniu moczu."


@polemarchos: Papier toaletowy nie jest przeznaczony tylko do toalety, ale żeby to zrozumieć, trzeba być osobą zaradną i nie lecieć utartymi schematami. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wataf666:

wykopki

przedwczoraj: glupi wardega dal sie zbaitowac gówno discorded oskarka. Przeciez te argumenty to projekcia w jego głowie.

wczoraj: nasramy pod siebie z memami obrazajacymi wardege, to jest riltok, nie to co projekcie wardegi

dzisiaj: odpisywanie na baita wardegi xD
  • Odpowiedz