Wpis z mikrobloga

@EpicElion: znałem kiedyś osobę, która powiedziała mi, że od jakiegoś czasu zauważyła że podczas spadania z wysokości w grach, albo przyspieszając samochodem czuje takie niekomfortowe uczucie, coś jak spadanie we śnie i zapytała czy ma ktoś podobnie, bo nie podoba jej się to a nie wie co zrobić. Okazało się, że to było śmiertelne. Już nie żyje.
  • Odpowiedz
@EpicElion: lęk wysokości i tyle. Błędnik działa w połączeniu z okiem. Przy dużych odległościach od przedmiotu przestaje działać widzenie stereoskopowe i mózg daje sie oszukać nawet widokiem dwuwymiarowym.
  • Odpowiedz
@EpicElion: każdy sie boi wysokości. Po prostu jeden bardziej, drugi mniej. Z wiekiem sie moze zmieniać. Może coraz bardziej zaczynasz zwracać uwagę na swoje bezpieczenstwo? Może wyrastasz z wieku gdzie robiło sie durne rzeczy nie zastanawiakac się nad konsekwencjami?
  • Odpowiedz
@EpicElion: Ja ostatnio gram w Bugsnax i tam można sobie skakać z każdej wysokości bez obrażeń, no i parę razy poszedłem na skróty ze szczytu góry, tzn. skoczyłem z niej i za każdym razem miałem takie uczucie jakbym sam leciał w dół, że aż mi się ciało cofało xD
  • Odpowiedz