Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie - za każdym razem - w jakim fenomenalnym stylu egzystencję postępującego blackpillu w dzisiejszym społeczeństwie udowadnia uniwersum Wiedźmina.

Jak wiemy - w książkach Geralt zbyt piękny nie był. Twórcy trzymali się tego, tworząc W1 i z początku chcieli to przełożyć na W2 (jedna z pierwszych wersji Geralta po lewej). Wówczas jednak, jakaś bystra marketingowa głowa, musiała uznać, że sukces zapewni estetyka. I tak rozpoczęła się kampania looksmaxingu Geralta, której wisienką na torcie jest jego wersja z serialu na Netflixie. Wiadomo, że gry - pomimo swojej popularności - przyciągają głównie facetów, toteż twórcy zdecydowali się polecieć na całość, aby koło Netflix -> memy -> Instagram -> TikTok -> Netflix zaczęło się kręcić pełną parą i mogło zainteresować światem Wiedźmina również kobiety.

Nie wybrali Mikkelsena, który również oczywiście cieszy się dużą popularnością, bo jest znanym, znakomitym i zajebiście bogatym aktorem, więc pasuje do typu "ciekawie brzydki", ale postawili na gościa, który jest tak maksymalnie przystojny, że kampania nie mogła się nie udać.

Intuicja podpowiada mi, że Wiedźmin byłby po prostu świetną grą z umiarkowaną rzeszą fanów, a nie jednym z najbardziej napompowanych kasą uniwersum ostatnich lat, gdyby twórcy w 2010 roku postanowili trzymać się wersji Geralta po lewej stronie ¯\_(ツ)_/¯

#blackpill #wiedzmin #wiedzmin3 #seriale #netflix
TywinLannister - Rozbraja mnie - za każdym razem - w jakim fenomenalnym stylu egzyste...

źródło: comment_1648480898KvCzg1RptlTJgSkrswbdKd.jpg

Pobierz
  • 27
@Tywin_Lannister: Tak też to zauważyłem. Geralt w książkach był mega brzydki i nie wyglądał jak człowiek przez te oczy i ludzie mu w #!$%@? dokuczali z tego powodu xD

W pierwszej części był już moim zdaniem za ładny ale jeszcze jako taki zgodny. Z resztą jak dobrze pamiętam to właśnie książkowy geralt nie był wcale przypakowany. Był kurowski szybki i miał absurdalną zręczność. Tak to zapamiętam.

W drugiej części zrobili z
@Tywin_Lannister: Ale co cenię u Sapkowskiego to fajnie pokazana relacja Yennefer i Geralta. Geralt to ekstremalny simp a Yennefer to typowa polka. Sapkowski dobrze przedstawił relacje między płciami u nas w polsce.

Jednak polski geralt miał jakąś charyzmę i był fajnym outsiderem, zachodnie feministki w serialu zrobiły z niego po prostu przypakowanego cucka xD I zrobiły z czarodziejek szpetne paszczury co jak wiemy jest niezgodne pierwowzorem. Chad cuck uganiający się za
W ogóle gnije bo wiedźmin w uniwersum książkowym był w sumie przegrywem. Przypomina mi się historia, że geralt chodził po jakiś ściekach i zabijał gównopotwory i dostał tak kiepskie wynagrodzenie, że Yen się po cichu mu coś tam dorzuciła.

Geralt - przegryw, #!$%@?, brzydal którego inni opluwali, zadający się z odmieńcami i w sumie trochę nieszczęśliwie zakochany w Yen.
W ogóle gnije bo wiedźmin w uniwersum książkowym był w sumie przegrywem

Geralt w książkach był mega brzydki

Jak wiemy - w książkach Geralt zbyt piękny nie był


@Tywin_Lannister: @LateNever:

Koledzy, z całym szacunkiem, ale chyba niezbyt uważnie czytaliście. Albo dawno.

Geralt nie był "klasycznie przystojny", ale ruchał w zasadzie w każdym opowiadaniu. Potem zrobił się typowym cuckiem, natomiast wiele popularnych i ładnych kobiet nadal chciało mu wskoczyć na khutaza
@Tywin_Lannister: jeżeli był taki brzydki i szkaradny to czemu w praktycznie każdej oberży czy innej karczmie ruchał aż huczało? Przecież to jest sprzeczne z teorią bp. Jak się ma krzywą mordę to praktycznie nie ma szans na ruchanie. A w świecie Sapkowskiego gość z szkaradną mordą ruchał w każdej wiosce.
@Quzin:

Kawał chłopa, pomyślała odruchowo, choć chudy, ale jedna żyła... Łeb biały, ale brzuch płaski niby u młodzika, widno, że trud mu druhem, a nie słonina i piwo...

Mężczyzna pochylił się i Myhrman zobaczył jego twarz. Zobaczył oczy. A na ten widok żołądek obsunął mu się aż do odbytnic


Psychicznego nie mogła. Posieczona zmarszczkami twarz Geralta była tego najlepszym dowodem.
Chad cuck uganiający się za brzydkimi laskami, czemu mnie to nie dziwi, że to jest na netfliksie xD

@LateNever: Typowe "delusion" promowane przez nowoczesne media gdzie chad lata za szarymi myszkami. "Promowanie" brzydszych i średnich kobiet, "all bodies are beautiful" i "bodypositive", no ale jak już o mężczyzn chodzi, to dają jakiegoś giga chada i to jest w porządku.
@Tywin_Lannister: Na tej drugiej grafice to chadowatość geralta rosła razem z