Wpis z mikrobloga

Rozbraja mnie - za każdym razem - w jakim fenomenalnym stylu egzystencję postępującego blackpillu w dzisiejszym społeczeństwie udowadnia uniwersum Wiedźmina.

Jak wiemy - w książkach Geralt zbyt piękny nie był. Twórcy trzymali się tego, tworząc W1 i z początku chcieli to przełożyć na W2 (jedna z pierwszych wersji Geralta po lewej). Wówczas jednak, jakaś bystra marketingowa głowa, musiała uznać, że sukces zapewni estetyka. I tak rozpoczęła się kampania looksmaxingu Geralta, której wisienką na torcie jest jego wersja z serialu na Netflixie. Wiadomo, że gry - pomimo swojej popularności - przyciągają głównie facetów, toteż twórcy zdecydowali się polecieć na całość, aby koło Netflix -> memy -> Instagram -> TikTok -> Netflix zaczęło się kręcić pełną parą i mogło zainteresować światem Wiedźmina również kobiety.

Nie wybrali Mikkelsena, który również oczywiście cieszy się dużą popularnością, bo jest znanym, znakomitym i zajebiście bogatym aktorem, więc pasuje do typu "ciekawie brzydki", ale postawili na gościa, który jest tak maksymalnie przystojny, że kampania nie mogła się nie udać.

Intuicja podpowiada mi, że Wiedźmin byłby po prostu świetną grą z umiarkowaną rzeszą fanów, a nie jednym z najbardziej napompowanych kasą uniwersum ostatnich lat, gdyby twórcy w 2010 roku postanowili trzymać się wersji Geralta po lewej stronie ¯\_(ツ)_/¯

#blackpill #wiedzmin #wiedzmin3 #seriale #netflix
TywinLannister - Rozbraja mnie - za każdym razem - w jakim fenomenalnym stylu egzyste...

źródło: comment_1648480898KvCzg1RptlTJgSkrswbdKd.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: No niestety. Redzi uznali, ze piękny bohater lepiej sprzeda grę. Moze słusznie, moze nie. Ja uważam, że ulepszony ryjec z W1 byłby bardziej charakterystyczny i ciekawy. A nie ten nijaki wujo z trójki. KONIECZNIE z brodą na kazdej grafice promocyjnej. W netflixowym już totalnie odjechali. Ale tam to prawie ze wszystkim. Jak na początku, Geralt tam mówi jak to ludzie nie lubią odmieńców itp.. a Ty patrzysz na modela
Czarendze1r - @Tywin_Lannister: No niestety. Redzi uznali, ze piękny bohater lepiej s...

źródło: comment_16485093362Rbj8x9EXnJzzabo5xi76D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Tak działa świat. Nasz natura jest tak głęboko zakorzeniona że główny bohater musi być przystojny bo inaczej po prostu nie będzie się sprzedawać a przynajmniej w mainstreamie. Każdy woli grać przystojnym chadem ruchaczem niż brzydalem a na pewno kobiety. Myślę że faceci mają w to #!$%@?. Wygląd tak mocno wpływa na odbiór danej postaci że gdyby zamiast Cavila obstawili w roli jakiegoś zakolaka chudego to myślę że na 100%
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: design z 1 byl najlepszy.Geralt w ksiazkach jakis mega brzydki nie byl (przystojny tez nie).Ludzie mu dokuczali bo od razu wyroznial sie z tlumu.Mial stosunkowo chuda twarz,pysk pokryty bliznami,biale wlosy i kocie oczy co u przecietnego chlopka z #!$%@? dolnego wywolywalo reakcje jak u polskiego seby na widok araba.W 2 zrobili z niego przesadnego chada(chociaz design pierwotny ze zdjec po lewej tez mi sie srednio podoba bo twarz bardziej
  • Odpowiedz