Wpis z mikrobloga

Jak to jest z ciężarami na nowszej bramie/maszynach względem tych starszych? Od początku chodziłem na tak starsza siłownie sprzęt conajmniej 10 letni i teraz byłem w sieciówce z nowym sprzętem i jak np na starej bramkę bica robiłem przy 55kg to teraz przy 25kg, i nie wiem o #!$%@? chodzi, czy to jest podzielone na 2 czy mięśnie się obrazili przez zmianę siłowni i wszystko poszło 2x w dół xd
#silownia #mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
@Arekt:

Serio? To popatrz na tą śmieszną maszynę. Kabelek jest, prawda? :) I Zobacz gdzie dalej idzie ten kabelek o na czym się okręca zanim dalej jest przełożony na sztabki. A co jeśli by były takie dwa kołeczka? Albo trzy? Albo innej wielkości? Spróbuj może ze sznurkiem od snopowiązałki w domu. Matematykę pozostawiam Tobie.
  • Odpowiedz
@Arekt: różne sprzęty mają czasami różne przełożenie ciężaru. poza tym niektóre wyciągi są "podwójne" tj. mają opcję podpięcia dwóch uchwytów jednocześnie, co powoduje rozłożenie ciężaru.
  • Odpowiedz
@Kasahara: ale po co się spinasz? Jestem początkujący i grzecznie zapytałem czemu na innej maszynie mam inne ciężary to zamiast wytłumaczyć normalnie jak kolega wyżej to próbujesz zrobić z kogoś debila po przed pójściem na siłownie nie przestudiował całego sprzętu i nie wiedział, ze różne maszyny maja różne przełożenia itd ty to pewnie przed 1 treningiem byłeś wstanie sam skonstruować maszynę..
  • Odpowiedz
@Arekt: ma to związek z nauką przyrodniczą, zajmującą się badaniem najbardziej fundamentalnych i uniwersalnych właściwości oraz przemian materii i energii, a także oddziaływań między nimi
  • Odpowiedz
@Kasahara:

Serio? To popatrz na tą śmieszną maszynę. Kabelek jest, prawda? :) I Zobacz gdzie dalej idzie ten kabelek o na czym się okręca zanim dalej jest przełożony na sztabki. A co jeśli by były takie dwa kołeczka? Albo trzy? Albo innej wielkości? Spróbuj może ze sznurkiem od snopowiązałki w domu. Matematykę pozostawiam Tobie.

Kisnę. Się kur... ostatnio jakiś niemiły zrobiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz