Wpis z mikrobloga

@bruuh: ona chyba zajmuje się findomem. To taki fetysz w którym gościa jara bycie upokarzanym przez dominę i bycie przez nią "zmuszanym" do dawania jej kasy. Mam wrażenie że jego popularność wzrasta w ostatnich latach. Nie należy go jednak mylić że standardowym byciem simpem. W przypadku simpa gość niejako płaci za ominięcie odrzucenia i ułudę związku. W przypadku fetyszysty jara go traktowanie jak śmiecia przez kobietę. Na zewnątrz oba przypadki wyglądają
@bruuh: ona chyba zajmuje się findomem. To taki fetysz w którym gościa jara bycie upokarzanym przez dominę i bycie przez nią "zmuszanym" do dawania jej kasy. Mam wrażenie że jego popularność wzrasta w ostatnich latach. Nie należy go jednak mylić że standardowym byciem simpem. W przypadku simpa gość niejako płaci za ominięcie odrzucenia i ułudę związku. W przypadku fetyszysty jara go traktowanie jak śmiecia przez kobietę. Na zewnątrz oba przypadki wyglądają
@Krazownik: mnie kiedyś dziewczyna nazwała simpem bo powiedziałem, że gdybym miał dziewczynę to chętnie bym jej pomagał, zawoził i odwoził gdzieś itp. I wtedy pierwszy raz się spotkałem z tym określeniem i nie mogę się zgodzić z tamtą, że jestem bo ja po prostu chciałbym pomagać osobie, którą bym kochał i spędzać z nią czas ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fan_pocionguf: w tym sek że jeśli "uslugujesz" swojej dziewczynie to nie jesteś simpem. Bycie simpem polega na tym że taki typ niejako płaci, a tak naprawdę nic z tego nie ma. Takim najbardziej klasycznym przykładem są użytkownicy onlyfans i twitcha. Sponsorują swoje gwiazdki a poza tym że taka co najwyżej do nich napisze to nie mają z tego nic. Nawet w związkach na odległość padają pewne deklaracje, których simp nie dostaje.
@Krazownik: dla mnie te onlyfans jest #!$%@?, kupowanie zdjęć i filmów to dno. Terabajty są xa free w necie. A dziewczyny co się tym "zajmują" to żadnej godności nie mają. Takie moje zdanie ¯\_(ツ)_/¯ A z tym usługiwaniem to też tak nie fo końca bo jeśli bym widział, że to jest tylko jednostronne a druga strona nic od siebie nie daje to raczej by się to szyko skończyło ale co może