Wpis z mikrobloga

68-letnia kobieta spod Charkowa zdołała uciec przed wojną i znalazła schronienie na Limanowszczyźnie. Zdecydowała się na powrót do ogarniętego chaosem kraju, by pożegnać i godnie pochować swojego 40-letniego syna, który ukrywając się przed ostrzałem w piwnicy zniszczonego domu zmarł śmiercią głodową.

Okazało się, że z powodu wojny mężczyzna przeżył załamanie nerwowe. Przed ostrzałem i innymi niebezpieczeństwami miał ukrywać się w piwnicy zniszczonego domu. Nie zginął jednak od kuli czy pod gruzami po artyleryjskim ostrzale. 40-latek w nie do końca jasnych okolicznościach zmarł śmiercią głodową.


https://limanowa.in/aktualnosci/syn-zmarl-z-glodu-wrocila-do-piekla-by-go-pochowac/58819

Jedna z wielu ofiar reżimu Zelenskiego. Matka uciekła do Polski, syn został więźniem na Ukrainie i umarł z głodu, na rozkaz politykiera komedianta.

#wojna #ukraina #rosja #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MilionoweMultikonto: Z tego co wiem to Zelenski i jego banda zamknęła granice dla Ukraińców w wieku 18 - 60.
Putin ma na sumieniu wiele innych przestępstw, ale nie wybielajmy Zelenskiego. Gdyby nie wydał prawa, w którym więzi swoich obywateli to tej i wielu innych śmierci by nie było.
  • Odpowiedz
To Zełenski ostrzelał jego dom?


@MrZeus: To Zelenski zabronił mu wyjechać do Polski. Nie Putin, nie Kaczyński, nie Tusk, tylko Zelenski. Tylko i wyłącznie on i jego rząd odpowiada za śmierć tego niewinnego człowieka.
  • Odpowiedz
@MilionoweMultikonto: Jakieś źródło? Nie słyszałem, żeby Ukraińcy uciekali do Rosji. Przez jakiś czas podobno uciekali na Białoruś, bo tam granice były słabo pilnowane, ale niestety od jakiegoś czasu to niemożliwe. Granice z innymi graniczącymi z Ukrainą państwami niestety również są pilnowane dlatego trudno jest uciec przed skandalicznym, antyukraińskim prawem Zelenskiego i reszty zdradzieckich mord ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz: Z blokadą wyjazdu mężczyzn to obawiam się, że tak jest w praktycznie każdym kraju w przypadku wojny. Nie ważne czy to jest Ukraina czy była by Polska. Czy uważam to za głupie - tak, ale winny tej sytuacji nie jest Żeleński tylko Putin i jego świta. To oni wydali rozkazy do wojny.
  • Odpowiedz
@Rafaello91: ci mężczyźni płacili podatki na armię to raz, dwa dyskryminacja na tle płciowym, trzy jak ludzie kochają swój kraj to sami za niego walczą, a jeśli ktoś go nie cierpi to walczenie za cudze wartości i umieranie za nie jest bardzo słabe, a wygrywana za czyjeś wartości to też marna wygrana, cztery zmuszanie ludzi do walki też z punktu taktycznego jest szkodliwe, armia z beznadziejnymi moralami jest nieefektywna, co
  • Odpowiedz