Wpis z mikrobloga

Heja, gramy w grę #nofapchallenge.

Przypomnę zasady, które napisałem 3 tyg temu:

Żeby nam się fajniej grało w tę ''grę'' to zrobimy takie 3 poziomy na początek.

Poziom 1 0/10 dni

Poziom 2 0/30 dni

Poziom 3 0/100 dni

Wytrwałem ten tydzień, 20/30 dni 3ciego poziomu za mną, lecimy z tym gównem.

Problemy z jakimi się napotkałem:
Wczoraj prawie zbiłem niemca, na szczęście się opamiętałem i przerwałem od razu idąc w kimę.
Mam takie ciśnienie, że wyruchałbym nawet jakiegoś wieloryba.

Co robię, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo, że puszczą mi hamulce?
-śpię bez majtek (mniejsze prawdp, że w środku nocy się obudzę z erekcją i zwalę konia, ponieważ będzie mnie blokowało spuszczenie się w pościel XDD)
-ćwiczę mocne 4x w tygodniu dzięki czemu, gdy wracam po pracy i po siłowni do domu, to jedyne o czym marzę to sen.
-prowadzę tego ''ala bloga'', co trzyma mnie przy życiu bardziej niż myślałem.

Co muszę poprawić?
-jestem uzależniony od hasztag plodnajulka figuraboners dupsko itd itd na wykopie (jak to #!$%@? zablokować?, żebym w ogóle ich nie miał na stronie głównej? mam niby poblokowane że nie widzę na 1 rzut oka, ale co za problem w to kliknąć XD)
Po prostu oglądam jak mam chwilę w kiblu czy gdzieś, siurasa nie tykam, ale i tak to ryje łeb i kiedyś może mnie puścić przy jakimś dobrej focie #!$%@? plodnej julki)

Osoby, które grają z nami: (od najmniejszego lvl do największego)

@eloszka911 Poziom 1 2/10
@Szafran Poziom 1 6/10
@jeshcze_jak Poziom 1 6/10
@FrancescoKemp Poziom 1 6/10
@fatlip11 Poziom 2 15/30
@Lozkowsalonie Poziom 2 16/30
@ZabojczyNawyk Poziom 2 17/30
@s0ngo_ Poziom 2 20/30
@Barta12 Poziom 2 22/30
@Rekttiemal Poziom 2 27/30
@SliMik Poziom 3 32/100

Jeśli ktoś z Was odpadł to dajcie znać w komentarzu i lecicie od nowa:

Jeśli lecisz od nowa to napisz tak:
nick Poziom x dzień

Jeśli wytrwaliście, to po prostu komentarz, że żyjecie :)

Jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz komentarz:

''Dołączam nick poziom dzień''

Lecimy z tym gównem bracia :)

Wasz s0ngo.
  • 14
śpię bez majtek (mniejsze prawdp, że w środku nocy się obudzę z erekcją i zwalę konia, ponieważ będzie mnie blokowało spuszczenie się w pościel XDD)


@s0ngo_: Dla mnie to jest większe prawdopodobieństwo, bo śpie na brzuchu i ocieram fiflakiem wtedy jakoś bardziej, niż w majtach( ͡° ͜ʖ ͡°)
@abdiel: to polecam zacząć spać tylko na plecach (ja się uczę od kilku msc) a dlaczego?
: nie pogłębiasz asymetrii twarzy
-lepszy wygląd z rana, mniej opuchnięta morda też powinna być
-nie pogłębiasz asymetrii ciała np głowę tylko na lewą stronę masz itd
@s0ngo_: Bardzo dobra uwaga, kiedyś próbowałem, ale poprostu nie mogę zasnąć na plecach, ale w głebie się w temat(pewnie są jakieś triki opisane na necie) i spróbuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@s0ngo_: jeśli chodzi o tą konkretna to, przywitała mnie w bieliźnie, na szybko się umyłem, poszliśmy do pokoju gdzie wyciągnęła prezerwatywę, zrobiła mi loda potem wbiłem #!$%@? i koniec DX ubrałem się i elo. Nie chciała drugiego dojścia wiec cała akcja 20 min maks xD