Wpis z mikrobloga

Poprzednikiem był prawie czteroletni Huawei P20.


@wjtk123: ale wiesz, że to huawei to badziew? i to nie ma podejscia do dobrych telefonóœ z androidem. To tak jakby jeżdzić maluchem i stwerdzić, że wszystkie samochody są #!$%@?
btw. ale fakt taki, iphone moze z huawei konkurować
Nie zdołałem znaleźć smartfona z androidem który by mi odpowiadał,


@wjtk123: jakie kryteria przyjąłeś?
Jak ja widzę te modele Szajsunga i syf jaki mają w OSie to sam bym pewnie został ajfoniarzem. Na szczęście odkryłem OnePlusa gdzie #!$%@? mózgowe Szajsunga nie jest obecne.
@d_u_p_a: Mój P20 nie był badziewiem, uważam, że to doskonały telefon i gdyby nie pewne względy, to nadal bym z niego z powodzeniem korzystał.

@StormtrUper: Odrzucam nowe chińskie telefony, a poza nimi zainteresował mnie tylko Samsung. Jednak nie do końca lubię ich nakładkę, a z tego co wyczytałem, to podstawowy S22 ma niestety bardzo przeciętną baterię. Szkoda, bo bardzo mi się podobał pod kątem wizualnym i technicznie wydaje się świetny.
@c1sza: Oprócz pogorszenia jakości zdjęć po którejś z aktualizacji i nie do końca idealnych proporcji ekranu, wszystko mi pasowało. Wymieniłem z pewnych przyczyn finansowych, a przy okazji przekażę P20 mojej mamie, dla której będzie to idealny telefon.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wjtk123:
Co kto woli mireczku, niby telefon jak telefon - ja nie mogę patrzeć na tego notcha. No i apple wku**ia mnie kreowaniem upośledzonych trendów w branży - jak cięcie mini jacka, brak micro sd, słuchawek, ładowarki więc nie kupię tego dla zasady. Normalnie dlc do telefonu zrobili a ludzie nadal to biorą ¯\_(ツ)_/¯
@wjtk123: jak się z tym czujesz? Ja się przesiadłem 2 tygodnie temu z xiaomi p9 lite na 13 pro max i jedyne co zauważyłem, że u nas w kraju jabłko jest traktowane jak bym miał jacht… Zajebiście mi się korzysta, najlepsze jest to, że bateria trzyma spokojnie na dwa dni przy częstym graniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dolOfWK6KN: 8 GB ramu i przeładowuje apki a korzystam max z trzech, dziś podczas słuchania podcastu na słuchawkach Bluetooth zadzwoniłem i po zakończeniu rozmowy jakość dźwięku znacznie spadła bo się wysypała usługa „telephone service” i trzeba było szybko przejść w tryb samolotowy i się naprawiło xD, uzupełnianie haseł nie działa tak jak na iOS a ten smartlock to komedia. Gubi animacje w interfejsie, po aktualizacji jedyny sposób na w miarę normalną