Wpis z mikrobloga

@wjtk123: NIe wiem czy Ci posłuży 5 lat, ale na pewno 3 bez wieszania i #!$%@?, później może być problem z aktualizacją systemu.


@rakiwo: Powiedz to mojemu dziadkowi który ma iPhona 5S kupionego w grudniu 2013 i nadal dostaje aktualizacje xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wjtk123: ja się zastanawiam nad kupnem, powiedz coś więcej co cię przekonalo? Bo mnie powstrzymuje bardzo zamknięty system, brak pirackich aplikacji typu YT Vanced, Siri nie działa po polsku, brak czytnika palca i ogólnie nie rozumiem hype, topowe androidy kosztują tyle samo a są bogatsze w funkcje i bajery (np 100x zoom w Samsunu), spotkałem się z opiniami że iPhone to podobno telefon dla debila lub boomera który nie ogarnia elektroniki,
@Anon2139: yt vanced przestaje działać na androidzie. A te 0,001% populacji które chce sideloadowac aplikacje pirackie faktycznie niech zostanie na siajomi XD reszta tego nie użyje, a i nawet lepiej ze tego nie ma, nie zainfekuja sobie telefonu syfem
@Anon2139: imbecylami są normal userzy którzy na prawdę nie musza sideloadowac aplikacji a jest to dla nich nawet niebezpieczne. Jak ty jesteś i masz takie potrzeby to faktycznie zostać przy innym telefonie. I uspokój cycki, anon2139 ()