Wpis z mikrobloga

@wjtk123: Mam 6s od 5 lat, spadł mi może jakieś 15 razy na podłogę czy płytki, i tylko lekko szkło naklejone się zbiło. Plecki chyba gear4 mam i już po 5 latach guma pęka ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam w sobie zawiesił się może 3 razy, raz wymieniana bateria, no i przewiduje kolejna wymianę za jakieś pol roku. Przesiadłem się z Asusów i samsungów, nie żałuje ;)
@wjtk123 4 rok się zacznie w listopadzie jak mam huawei p20 pro i żałuję że już nie będzie następnego telefonu od tego producenta, idę w twoje ślady. Tylko że wcześniej już byłem iphoniarzem do modelu 5S więc będzie mniej bolało.
@washingtonbullet: flagowce z Android'em też są szybkie, a nawet szybsze od iPhone 13 który jest znacznie droższy.
Przykład: iPhone 13 ma ekran 60Hz, a średniak z Android'em za 1500zł może mieć ekran 120Hz, więc wystarczy dołożyć snapdragon'a 855 (lub w okolicach) i można podziwiać dwa razy szybsze animacje, płynność niż w iPhone 13.
@Endrius: A to ktoś kazał androidowi kastrować mini jacka czy ładowarki? Samsung przecież nawet na tym kampanię reklamową robił, żeby rok później zrobić to samo xD Kto tu jest śmieszny
@Eskim0s: Tylko że na iphonie animacje i szybkość systemu są na tyle płynne, że przejście z 60hz na 120hz nie jest tak odczuwalne. I to nie jest #!$%@? typu „ludzkie oko widzi tylko 30fps”, sam tego doświadczyłem przy porównaniu S22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wjtk123 testuje androida bo czasem lubię sobie sprawdzić czy coś się zmieniło na lepsze ale jak zwykle burdel i problemy z podstawowymi rzeczami.


@PeterPolska: Zenfone 7 XD

Trochę jak 99% wykopków przesiadających się z gównianego Xiaomi XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDgg:

Samsung przecież nawet na tym kampanię reklamową robił, żeby rok później zrobić to samo xD Kto tu jest śmieszny


Ja wiem, że to jest komedia. To samo było z ładowarkami. Dlatego już nie mam Samsunga, choć w mojej opinii mają najlepszego androida, najlepsze wsparcie. Mój S8 po tylu latach nadal działa płynnie, no ale jak się tak bezwstydnie kastruje hardware to jakoś trzeba zareagować. No i od stycznia mam Asusa.
@wieczny_lowca: Iphone 6 już nie ma. 6s z 2015 roku jest jeszcze wspierany. Ale i tak rekordzistą jest chyba ipad air 2 który premierę miał w 2014 roku i jak na razie caly czas ma najnowszy system
No i apple wku**ia mnie kreowaniem upośledzonych trendów w branży - jak cięcie mini jacka, brak micro sd, słuchawek, ładowarki więc nie kupię tego dla zasady.


@Endrius: producenci telefonów z androidem poszli również w tę stronę
@washingtonbullet: A możesz mi podać przykłady tej intuicyjności i funkcjonalności? Ja siedziałem całe życie na androidzie i ostatnio wymieniłem go na iPhone 13 i oto co zauważyłem:
- żeby coś znaleść na stronie przez przeglądarkę safari trzeba tej tekst wpisać w pasek tam gdzie wpisuje się stronę. Jaka w tym jest intuicyjność?
- ktoś mi udostępnia film 4K przez cloud to odpala mi się w 1080p. Dlaczego aplikacja nie pyta mnie