Wpis z mikrobloga

Ostatnia prosta przed zawodami - zostało 6 tygodni.
Dziś trening poszedł świetnie, to pierwszy dzień pierwszego tygodnia nowego bloku, a czuję się bardzo silny.
Siady: 240 kg x 1
Wyciskanie leżąc: 155 kg x 1

Wraca powoli stara psycha, gdzie wkładałem słuchawki i odcinałem się od innych. Utrzymanie takiego pełnego skupienia jest trudne bardzo, ale według mnie bardzo korzystnie wpływa na performance na treningu.
Troszkę martwi mnie czy na siadach jest głębokość. Niby chciałbym siadać głębiej, ale z drugiej strony tak samo siadałem na poprzednich zawodach i zawsze zaliczałem na trzy białe.
To wyciskanie chyba poszłoby trochę lepiej, ale jakoś krzywo wyciągnąłem sztangę. Widać, że lewa strona jest niżej, ale nie czułem tego, to może nie miało to takiego wpływu. Jestem bardzo ciekawy co będzie na ciągach i co przyniosą kolejne tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet skleiłem ładną miniaturkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mikrokoksy #latajacydywan #silownia #trojboj
DywanTv - Ostatnia prosta przed zawodami - zostało 6 tygodni. 
Dziś trening poszedł ...
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DywanTv: takie "odcinanie" się na treningach od otoczenia ok. Ale nie lepiej próbować nauczyć się skupiać na "robocie" bez słuchawek których na zawodach nie użyjesz? Wiesz o co mi chodzi. Na zawodach jest masa ludzi, prowadzący, muzyka. Oglądałem zawody jak startowałeś i mocno jesteś nakręcony. Dreptałeś w miejscu, kręciłeś się ;)
  • Odpowiedz
  • 3
@salvador5000: Na zawodach raczej nie będę miał tego problemu. Przynajmniej jeszcze się to nie zdarzyło. Tam adrenalina jest taka, ze jesteś przez te kilka godzin trwania zawodów odpalony cały czas. A siłownia to pewna rutyna, ci sami ludzie, to samo miejsce. Łatwo wpaść w taki automatyzm i jakby letarg. Takie mam wrażenie. A przez te kilka ostatnich tygodniu chciałbym zmaksymalizować to, co się da dołożyć.

Na zawodach jak wiesz ze do
  • Odpowiedz
  • 0
@WUJICO: Dalej normalnie, życie jest za krótkie żeby mieć testosteron w normie heh lol. Ostatnio musiałem zacząć nosić czapkę, bo zaczęły mi się zakola robić od sterydów :(
  • Odpowiedz