Wpis z mikrobloga

Jest takie mieszkanie w bloku z wielkiej płyty, które ma dwa małe pomieszczenia, osobno wc około 1.5m2 i osobno łazienka około 2m2. Zastanawiam się, czy lepiej jest zostawić dwa osobne pomieszczenia, czy zburzyć sciankę i połączyć je w jedno. Co jest waszym zdaniem lepszym rozwiązaniem?
#remontujzwykopem #remont #mieszkanie

Co jest lepszym rozwiązaniem:

  • Zostawić 2 45.5% (25)
  • Zburzyć ściankę 54.5% (30)

Oddanych głosów: 55

  • 12
@panzmarszrutkiwbiszkeku: Oddzielny sracz ma tego ogromnego plusa, że jak osoba nr 1 się kąpie, a osobę nr 2 przyciśnie, to nie ma większego problemu...

Z drugiej strony 2m2 to zajebiście mała łazienka... Ja mam 4m2 i uważam, że to klita, musiałam z niej pralkę #!$%@?ć, by nie było klaustrofobii...

W tym przypadku może faktycznie lepiej połączyć, by uzyskać jakieś sensowne pole manewru.
@panzmarszrutkiwbiszkeku: Jak raczej dla singla to tym bardziej połączyć. Szczerze mówiąc będąc w związku to nie jest duży problem srać przy partnerze, który się kąpie xD Oczywiście jak jest miejsce na oddzielny WC to super, ale to takie dodatkowe udogodnienie, a nie niezbędnik.

A miejsce w łazience się przyda - zwłaszcza w tej małej... Przecież gdzieś trzeba powiesić np. grzejnik na ręczniki, a też im więcej miejsca na wannę/prysznic tym lepiej.