Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanko. Czy pod tagiem #slupsk jest większość ludzi, którzy tu się urodzili czy przybyli? Bo ja na swoje nieszczęście tu przybyłam i staram się jakoś w tym mieście dziwacznym odnaleźć, ale 4 lata mijają, a ja nadal się czuję jak przyjezdna. Nie potrafię się z tym miastem zżyć. Jest tak dziwne, tak brzydkie i aspołecznie, że o matko bosko, co to się stanęło. Czemu ja tu mieszkam xD

#kiciochpyta #ankieta

Jesteś stąd czy jesteś przybyszem?

  • Jestem ze Słupska 71.7% (33)
  • Jestem przybyszem 28.3% (13)

Oddanych głosów: 46

  • 14
  • 0
@cocieboli: przez różne dziwne akcje w życiu wylądowałem tam na okres szkoły średniej. Wcześniej mieszkałem kilkadziesiąt kilometrów na wschód.
Trochę zabawiłem, wypiłem kawę z prezydentem i ruszyłem dalej w świat, co też polecam jeżeli masz możliwość.
Miasto przed wymarciem ostatnio zdają się ratować Ukraińcy.
Ale tak to chyba nic ciekawego ani większych możliwości nie ma.
@cocieboli: wyemigrowałem z tego martwego miasta zaraz po liceum... to już Koszalin podczas studiów miał w sobie więcej życia. Sam jak wracam do Słupska parę razy w roku to czuję się nieswojo chodząc po tym mieście. Zawsze mam wrażenie że po godzinie 17-18 to już tylko psy dupami szczekają i szybciej dostaniesz #!$%@? gdzieś pomiędzy Adamkiem a biedronką w kinie.
@cocieboli: Mieszkałem w Słupsku ponad 7 lat w latach 2008 - 2015 przybywając z jednej z sypialni Łodzi.
Po przyjedzie pierwsze co mnie zadziwiło to czystość - może nie samego dworca na którym wysiadałem ale ulicy naprzeciw - chyba Wojska Polskiego. Szpaler drzew ciągnący się w dół.
Zdziwiło to, że kierowcy autobusów miejskich nie otwierają pierwszych drzwi i ze nie ma biletów czasowych tylko jakieś dziwne karnety na 4 przejazdy.
Mieszkałem
  • 0
@Zelazko_MPM: nie no jak Poranka zamkną to już nie ma po co wracać.
Z Adamkiem jakaś afera była chyba. Ja tam nie wiem co się teraz dzieje za bardzo na mieście.
A odkąd mi ukradli KOMa na podjeździe w Krępie w zeszłym sezonie to już mi się nawet roweru nie chce brać jak przyjeżdżam :|

Biedroń fajny nie był, jego i tą jego śmieszna lizuske która teraz na stołku jest powinni
@cocieboli: Z krótkimi przerwami od 95 wiernie tu stacjonuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po drodze były mini przeprowadzki do UK i Trójmiasta, bo zawsze chciałem się wyrwać, ale rok temu w końcu bardzo doceniłem tu życie