Wpis z mikrobloga

@takjestembordo: dopisz sobie jeszcze, ze jak zgwalce te laske, to ja jeszcze sprzedam do burdelu do Niemiec. Popadasz w skrajności. Jeśli zaczynam kogoś obrażać publicznie, to spodziewam się, ze mogę dostać w ryj. Tyle
  • Odpowiedz
@takjestembordo dawno nic głupszego nie czytałem XD Tak właśnie się rodzą pokolenia jakichś krzykaczy, którzy myślą, że każdemu można jechać, a napędzani są przez takich właśnie koleżków dookoła. Koleś, największy cwaniak wylapal i już wszyscy cichutko ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale porównywać to do krótkiej spódniczki, ja #!$%@?ę XD
  • Odpowiedz
@takjestembordo: Porównanie złowrogiego wzroku z publicznym wyzywaniem kogoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie tacy jak ty dostają potem w łeb myśląc że są bezkarni. Serio nienawidzę Polaka, ale tu zachował się jak trzeba. Akcja - Reakcja. Proste. Nie chcesz wyłapać w pysk to zachowuj się jak trzeba. Jeśli przekraczasz granice czy to w słowie czy w czynie bądź świadomy konsekwencji.
  • Odpowiedz
@Szenkes: xD xD xD chyba się historii o stanach naczytaliście o pozwach, u nas za coś takiego to by się skończyło na nie wiem 100zł + vat
@Pepe9248 no i bardzo dobrze, zapomniał chłopaczek, że nie jest w internecie. Jak się coś #!$%@? to niech się będzie gotowym na konsekwencje ¯\_(ツ)_/¯ a "żartować" to sobie może do kolegów
  • Odpowiedz