Wpis z mikrobloga

@xaliemorph: jak widzisz ich taktyka jest... na wyniszczenie, podobno śwat nie widział tyle bombardowań co spadło na miasta Ukrainy. Chodzi o to, by wróg stracił więcej niż Rosja (Rosja potraciła czołgi, a Ukraina całe bloki do wyburzenia będą, bo jeden strzał z czołgu i naruszona jest konstrukcja budynku nikt nie powinien tam już zamieszkać)
Pomijam humanitarność takich działań, a w zasadzie jej brak
Rosja gra tak, by Zeleńskiemu opłacało się olać
@Del: mi wydaje się inaczej
To nie wojna, wojna jest długofalowa, tu podobno mają niedługo wyjść, gdy zadadzą sporo strat w sprzęcie wojskowym, szkoda, że niszczą infrastrukturę, ale grają na straty dla Ukrainy, takie jest moje zdanie
Również mają wyjść, gdy Ukraina podpisze papiery o neutralności
NATO też deklarowało dekady temu, że nie będzie się rozszerzało na wschód i co wyszło z tego? Niewinne kłamstewko?
Masz efekty tego kłamstewka, obudził się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz-hmh: Skąd Ty masz takie informacje, że podobno mają niedługo wyjść? Mi się wydaje, że jak już wyjdą, to dlatego, że sami #!$%@?, a nie dlatego, że dojadą Ukrainę, albo ta sama się podda i podpisze co im podstawią. Rosja od lat pokazuje, że w dupie ma wszystkie umowy międzynarodowe. Ty bronisz, że NATO złamało obietnicę o nie poszerzaniu się na wschód. NATO jeszcze się nie rozszerzyło, za to Rosja przeprowadziła
@Del: "Skąd Ty masz takie informacje, że podobno mają niedługo wyjść?" Putin sam mówił, że to szybka akcja
"Ty bronisz, że NATO złamało obietnicę o nie poszerzaniu się na wschód" Nikogo nie bronię
"NATO jeszcze się nie rozszerzyło" jak to nie? O Polskę się poszerzyło, chyba o Litwę, Łotwę i Estonię a teraz chcieli o Ukrainę
"za to Rosja przeprowadziła akcje KGB w Londynie (czyli na terenie NATO; czego im nie